Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Dobry skład”, s. 3, odc. 6: Witamina D, witaminy z grupy B i probiotyki Podcast „Dobry skład”, s. 3, odc. 6: Witamina D, witaminy z grupy B i probiotyki W nowym odcinku rozmawiamy z Jakbem Mauriczem o tym, jak witamina D, witaminy z grupy B i probiotyki wpływają na wygląd skóry, włosów i paznokci. Ekspert podpowiada czy to prawda, że Polacy cierpią na niedobory witaminy D, jakie są fundamenty dobrej odporności i gdzie najlepiej szukać źródeł witamin.
Podcast „Szturm sztuk”, s. 5, odc. 6: Sztuka i aktywizm. Rozmowa z Bartłomiejem Kiełbowiczem Podcast „Szturm sztuk”, s. 5, odc. 6: Sztuka i aktywizm. Rozmowa z Bartłomiejem Kiełbowiczem Sztuka potrafi wywalczyć lepszy, mądrzejszy i bardziej sprawiedliwy świat. O aktywizmie (i artywizmie) Anna Theiss rozmawia z Bartłomiejem Kiełbowiczem.
Podcast „Słowo za słowo”, s. 4, odc. 6: Artur Domosławski o Ameryce Łacińskiej Podcast „Słowo za słowo”, s. 4, odc. 6: Artur Domosławski o Ameryce Łacińskiej Maria Fredro-Smoleńska rozmawia z reporterem Arturem Domosławskim o jego najnowszej książce „Rewolucja nie ma końca. Podróże w krainie buntu i nadziei”.
Podcast „Czas odzyskany”, s. 6, odc. 6: Dziaderstwo. Gość: Marcin Meller Podcast „Czas odzyskany”, s. 6, odc. 6: Dziaderstwo. Gość: Marcin Meller Gościem nowego odcinka „Czasu odzyskanego” jest Marcin Meller – dziennikarz i pisarz, który właśnie wydał powieść „Dzieci lwa”. Rozmawiamy o fenomenie terminu „dziaderstwo”, męskim braterstwie i naiwnej wierze w męskie mity.
Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 6, odc. 5: Living body Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 6, odc. 5: Living body Czym jest metoda pracy z ciałem living body która wspiera ożywienie i tonizację? Autorska metoda pracy z ciałem stworzona przez Katarzynę Lazar, łączy w sobie najbardziej optymalne i sprawcze pozycje jogi, progresje ruchowe tańca oraz ćwiczenia Qi Gong.
Podcast „Temat rzeka”, s. 6, odc. 5: Małgorzata Halber o rozpraszaczach Podcast „Temat rzeka”, s. 6, odc. 5: Małgorzata Halber o rozpraszaczach Na „ciągły szum w głowie” składają się m.in. media społecznościowe, brak ciemności i zła architektura, ale też presja efektywności. Z Małgorzatą Halber rozmawiamy o jej nowej książce „Hałas”.
Podcast „O milimetr do przodu”, s. 3, odc. 6: Przyjemność z seksu. Gość: Andrzej Gryżewski Podcast „O milimetr do przodu”, s. 3, odc. 6: Przyjemność z seksu. Gość: Andrzej Gryżewski Justyna Kopińska rozmawia z psychologiem, seksuologiem i autorem bestsellerowych książek Andrzejem Gryżewskim o nawykach i rytuałach pogłębiających przyjemność z seksu.
Podcast „Jak ona to robi”, s. 6, odc. 6: Z artystką Małgorzatą Markiewicz o zszywaniu świata Podcast „Jak ona to robi”, s. 6, odc. 6: Z artystką Małgorzatą Markiewicz o zszywaniu świata W sztuce przygląda się macierzyństwu, rodzinie, ciału, erotyce, a także temu, czym może być kobiecość i jak jest pozycjonowana w patriarchalnym społeczeństwie. W nowym odcinku podcastu „Jak ona to robi” rozmawiamy z twórczynią Małgorzatą Markiewicz.
Podcast „Kroniki paryskie”, s. 3, odc. 6: Haussmann i wielka przebudowa Paryża Podcast „Kroniki paryskie”, s. 3, odc. 6: Haussmann i wielka przebudowa Paryża Jak i dlaczego Paryż stał się jednym z najpiękniejszych, najnowocześniejszych i najbardziej podziwianych miast świata? W nowym odcinku „Kronik paryskich” Kara Becker opowiada, jak w połowie XIX wieku baron Georges-Eugène Haussmann przebudował Paryż.
Podcast „Ikony stylu lat 90.”, s. 1, odc. 6: Sarah Jessica Parker. „Nie jestem Carrie” Podcast „Ikony stylu lat 90.”, s. 1, odc. 6: Sarah Jessica Parker. „Nie jestem Carrie” Sarah Jessica Parker zawsze miała świetny gust, ale wraz premierą „Seksu w wielkim mieście” w 1998 roku stała się absolutną ikoną stylu. Od lat podkreśla jednak, że z serialową Carrie Bradshaw ma niewiele wspólnego. Dlaczego nie lubi być porównywana ze swoją bohaterką?
  1. Podcasty
Proszę czekać..