Znaleziono 0 artykułów
14.05.2021

Styl Victorii Beckham na ślubach

Alice Newbold

Nie ma drugiego weselnego gościa o tak nieskazitelnym stylu, jak Victoria Beckham. Projektantka mody i była Spicetka uczestniczyła w najhuczniejszych ceremoniach ostatnich lat – od zawarcia cywilnego związku partnerskiego między sir Eltonem Johnem i Davidem Furnishem po królewski ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.

Wskaż inną gwiazdę, która cekinową kreację uzupełniłaby metalicznymi dodatkami, tak jak zrobiła to Victoria podczas rzymskiej uroczystości Katie Holmes i Toma Cruise’a w 2006 r. (tego dnia wystąpiła również w dopasowanej sukience z kryształowymi aplikacjami, niebotycznie wysokich szpilkach i teatralnym fascynatorze). Albo gwiazdę, która tak jak Posh Spice stylizację w stonowanym tonie urozmaiciłaby szpilkami w kontrastującej barwie.

Od niedawna Beckham uczestniczy w weselach w kreacjach pochodzących z jej autorskiej marki. Po tym, jak na ślubie Meghan zjawiła się w taliowanej sukience z awangardowymi rękawami, lista klientek wydłużyła się kilkukrotnie. Mimo przyspieszenia produkcji wiosenno-letniej kolekcji kolejka oczekujących nie malała.

Chciałam założyć coś kobiecego i zarazem zgodnego z brytyjską etykietą, coś z twistem – mówiła Victoria w rozmowie z brytyjską edycją „Vogue’a” w 2018 r. – Czułam się znakomicie.

Poniżej siedem zjawiskowych stylizacji VB, w których pojawiła się na ślubach przyjaciół.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

1/77 zjawiskowych kreacji Victorii Beckham na ślubach

Na ślubie Davinii Taylor i Davida Gardnera w 2003 roku

Proszę czekać..
Zamknij