Znaleziono 0 artykułów
02.06.2021

Powiew lata w kapsułowej kolekcji Jacquemusa dla Mytheresa

Michalina Murawska

Nie wiadomo, kiedy Jacquemus pokaże swoją kolejną kolekcję (póki co milczy jak zaczarowany), postanowił jednak sprawić nie lada przyjemność fanom. Do sprzedaży trafia właśnie kapsułowa kolekcja, jaką projektant stworzył dla platformy Mytheresa. To jego bestsellerowe modele w nowych, neonowych i energetycznych kolorach.

Mija rok od ostatniego pokazu Jacquemusa, L’Amour. Projektant dawno już ogłosił, że kolekcje będzie pokazywał we własnym tempie – odciął się od oficjalnego kalendarza tygodni, a poprzednie odsłony swojej marki prezentował na krótko przed tygodniami haute couture: w styczniu i lipcu. Aby osłodzić fanom oczekiwanie na nowe projekty, nawiązał współpracę z niemiecką platformą Mytheresa. Do sprzedaży wchodzi dziś limitowana kolekcja bestsellerowych modeli z poprzednich kolekcji utrzymanych w zupełnie nowej palecie kolorów – najmodniejszym różu i jaskrawym pomarańczowym.

Na kolekcję złożyło się 13 elementów – kultowe szorty Arancia i topy Valensole, sukienki La Bahia, torebeczki Bambino i Chiquito, wiązane na łydce sandały oraz marynarki z wycięciami. Wszystkie zdają egzamin jako pojedyncze, ożywiające stylizację akcenty (pomarańczowe szorty świetnie wyglądają z białą koszulą), ale też jak energetyczne total-looki, które poprawią humor i podkreślą pierwszą letnią opaleniznę.

1/13Bestsellerowe modele w nowych kolorach w nowej kolekcji Jacquemusa

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Powiew lata w kapsułowej kolekcji Jacquemusa dla Mytheresa
Proszę czekać..
Zamknij