Znaleziono 0 artykułów
18.06.2021

Tylko u nas kolekcja biżuterii Goddess marki Izabella Budryn Jewellery

Aleksandra Lewandowska

Magia zamknięta w złotej klatce – mówi o swojej biżuterii Izabella Budryn Jewellery, założycielka marki Izabella Budryn. Debiutancką kolekcję Goddess oparła na kryształach.

Biżuterię Izabella Budryn zaprojektowała ze szlachetnych materiałów, a stworzyła przy pomocy ręcznej pracy jubilerów. Niczym amulet ma chronić, uzdrawiać i dodawać energii.

Słoneczne Tulum i francuskie Cannes stały się dla Budryn inspiracją do stworzenia debiutanckiej kolekcji Goddess. Założycielka postawiła na najlepszej jakości surowce z Indii, Brazylii i Meksyku oraz rodzimego Dolnego Śląska. Oprawiła je w 14- i 18-karatowe złoto. Wszystkie modele przygotowuje na indywidualne zamówienie.

Wierzę, że energia kryształów wyrównuje się z naszą, tworząc połączenie człowieka z Matką Ziemią. Kamienie wywołują też trwałe zmiany w naszym życiu. Tym bardziej chciałam ich użyć do biżuterii, która ma służyć latami – mówi Izabella Budryn.

Biżuterię polskiej marki doceniono we Francji, Izraelu, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Teraz trafia do Polski. Od 18 czerwca będzie dostępna w butiku przy ulicy Mokotowskiej 51/53 w Warszawie.

Zdjęcia: Dom Lewiński/ Artuist Studio i Szymon Boczek

Art director: Tomasz Ukleja/ Artuist Studio

Modelka: Maria Dębicka/ Model Plus

Model: Jacob Kulesza 

Stylizacja: Marta Sinilo 

Makijaż: WellmeTime 

Produkcja: Izabella Budryn

15/15 Tylko u nas kolekcja biżuterii Goddess marki Jumeirah

Proszę czekać..
Zamknij