Znaleziono 0 artykułów
15.09.2021

Kamienie mają moc. Nowa kolekcja Berries&Co.

Zuzanna Żelazny

Ważne momenty są źródłem dobrej energii. Teraz możesz je mieć zawsze przy sobie. Nowa kolekcja Berries &Co została stworzona z dwunastu kamieni odpowiadających poszczególnym miesiącom. Łącz je ze sobą, jak tylko chcesz i nadaj biżuterii osobiste znaczenie.

Berries&Co. to marka stworzona przez dwie przyjaciółki Sandrę Sienkiewicz i Sarę Kisielewską-Falkowską. Biżuteria Berries&Co została zaprojektowana tak, aby dzięki autorskiemu zapięciu, można było ją ze sobą łączyć i komponować w zależności od nastroju i potrzeby. Zamknięte w biżuterii kamienie szlachetne mają być talizmanem niosącym dobrą energię.

„Berries to dla nas przede wszystkim kamienie szlachetne. Im dłużej jesteśmy nimi otoczone, tym mocniej czujemy ich siłę i dobre wibracje. Kolekcja Birthstones daje kobietom możliwość nadania biżuterii szczególnego, osobistego znaczenia. Kamienie wzmacniają ważne wartości i przypominają o wyjątkowych chwilach. Zdziwię Was, ale na mojej ręce wcale nie znajdziecie kamienia mojego miesiąca urodzenia. Ja nie rozstaję się z zestawem, w którym połączyłam bransoletkę i naszyjnik z kamieniami stycznia i kwietnia, czyli miesiącami narodzin moich synów” – mówi Sandra Sienkiewicz, jedna z właścicielek Berries&Co.

W skład kolekcji “Birthstones” wchodzi 12 kamieni. Każdy z nich symbolizuje konkretny miesiąc: granat - styczeń, ametyst - luty, akwamaryn - marzec, diament - kwiecień, szmaragd - maj, perła - czerwiec, rubin - lipiec, spinel - sierpień, szafir - wrzesień, turmalin - październik, topaz - listopada i cyrkon - grudzień.

W ramach kolekcji nie wybieramy tylko kamieni. Możemy bawić się również długością wisiorków i grubością splotu. W taki sposób tworzymy jedyną w swoim rodzaju, spersonalizowaną  biżuterię, która przypomina nam o ważnych chwilach w naszym życiu.

“Birthstones” od Berries&Co to 20 złoconych i srebrnych naszyjników i 18 bransoletek.

Zdjecia: Łukasz Żyłka

Stylizacja: Dagmara Radzikowska Makijaż i włosy: Łucja Siwek

Modelka: Maria Tomaszewska

23/23Zobacz nową kolekcję “Birthstones” od Berries&Co.

Proszę czekać..
Zamknij