Znaleziono 0 artykułów
16.09.2021

MET Gala: Gwiazdy na after party Balenciagi

Lilah Ramzi

Gdy skończyła się Met Gala, zaczęły się after party. Justin Bieber, Kim Kardashian, Kaia Gerber – zobaczcie, kto bawił się na imprezie Balenciagi.

Goście Met Gali mogli wybierać, na które z kilku after party się wybiorą. Na liście wydarzeń znajdowały się: coroczne wieczorne przyjęcie Top of the Standard, Rihanna zaprosiła gości do 1OakKerby Jean-Raymond kusił wyjściem do Junior’s, brooklyńskiego lokalu serwującego serniki, a LaQuan Smith zorganizował imprezę pod mostem Kościuszki. Jednak największym powodzeniem cieszyły się zaproszenia od Balenciagi.

Cedric Charbit, Kim Kardashian, Demna Gvasalia / Fot. Madison McGaw/BFA.com

Organizatorami imprezy obok Balenciagi, byli Justin Bieber i Drew House, a odbyła się ona w restauracji Cathedrale w East Village, która na ten wieczór zamieniła się w klub nocny z lampami stroboskopowymi i dekoracjami z czarnej tkaniny udrapowanej i porozwieszanej w całym lokalu. Materiał przypominał ten, w którym Kim Kardashian pojawiła się kilka godzin wcześniej na czerwonym dywanie. Swoją drogą, Kim oczywiście też tam była. Tym razem ubrała się w nową kreację Balenciagi odsłaniającą trochę więcej niż poprzednia (widać było jej twarz, jedynie częściowo osłoniętą ciemnymi okularami w stylu superbohaterki).

Jej siostra Kendall Jenner przyszła w szkarłatnej sukience mini Givenchy. W projekty Balenciagi ubrani byli Michaela Coel, Isabelle Huppert, Elliot Page oraz Justin i Hailey Bieber. Rzecz jasna, żadna impreza organizowana przez Balenciagę nie może się odbyć bez Demny Gvasalii. W East Village pojawił się ze swoim mężem, artystą odpowiedzialnym za oprawę muzyczną pokazów marki, BFRND. Wypatrzyliśmy Kaię Gerber przytuloną do swojego chłopaka Jacoba Elordiego. Machine Gun Kelly i Megan Fox krążyli po restauracji w bliźniaczych strojach w stylu emo, a Rosé i Olivia Rodrigo nie odstępowały się na krok.

Justin Bieber / Fot. Madison McGaw/BFA.com

Wszyscy obecni widzieli Justina Biebera śpiewającego w czasie gali, ale czy ktokolwiek mógłby mieć go dosyć? Uznajmy, że był to występ na bis. Pojawił się na scenie już po północy i wykonał jazzujące interpretacje swojego hitu „What Do You Mean?”  oraz zyskujące popularność „Hold On” i „2 Much.”

Było to efektowne zakończenie imprezy, a jednocześnie moment oznaczający powrót do świętowania dla samego świętowania. Nowy Jork znów żyje!

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com

1/27Cedric Charbit, Kim Kardashian, Demna Gvasalia

Proszę czekać..
Zamknij