Znaleziono 0 artykułów
18.10.2019

Atelier Davide dla niej i dla niego

Julia Właszczuk

W mieszczącym się przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie butiku znajdziemy ubrania i akcesoria od znanych włoskich marek, takich jak Conreliani i Fabiana Fillippi, a także luksusowe usługi krawieckie. 

Na początku października odbyło się oficjalne otwarcie atelier Davide Lifestyle. Oferta marki, w której do tej pory można było znaleźć odzież męską, została poszerzona o kolekcję damską od Fabiany Fillippi oraz ubrania i akcesoria Corneliani. Pełne światła wnętrze butiku zaprojektowała współwłaścicielka marki, Esmeralda Verheij.

Oferując produkty włoskich marek najwyższej jakości, podążamy za gustem i potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie luksusowych produktów zarówno kobietom, jak i mężczyznom, stąd pomysł na poszerzenie portfolio o kolekcje marek damskich – mówi David Aagten, właściciel marki Davide Lifestyle. W ofercie butiku znajdziemy również projekty takich marek jak Brunello Cucinelli, Emanuele Maffeis, Kiton, Borrelli, Loro Piana, Canali, Zimmerli czy Santoni.

Davide Lifestyle to nie tylko butik z ubraniami pret-à-portér, ale również krawieckie atelier, w którym można nabyć szyte na miarę garnitury i koszule. W salonie zamawia się konkretny element stroju, tworzy stylizację na określoną okazję i kompletuje całą garderobę na kolejny sezon w oparciu o bieżące trendy i indywidualny styl.

1/10Atelier Davide dla niej i dla niego

Proszę czekać..
Zamknij