Znaleziono 0 artykułów
27.08.2020

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz: Stylowe déjà vu

Julia Hobbs, tłum. Michalina Murawska
(Fot. Getty Images)

Połączenia klasycznych dżinsów i T-shirtów, dopasowane koktajlowe stroje i uzupełniające się wzajemnie codzienne stylizacje –  Beckhamowie 2.0 zgrabnie nawiązują do niezapomnianego stylu Victorii i Davida sprzed lat.

Instagram oszalał, gdy 11 lipca 2020 roku Nicola Peltz i Brooklyn Beckham ogłosili zaręczyny (w rzeczywistości aspirujący fotograf oświadczył się dwa tygodnie wcześniej). Zdjęcie, na którym para romantycznie patrzy sobie w oczy, a Nicola zachwyca w żółtej falbaniastej sukience projektu przyszłej teściowej, błyskawicznie udostępnili pozostali członkowie klanu Beckhamów. Na dobre kilkanaście godzin zdominowało ono inne posty na społecznościowej platformie.

Brooklyn i Nicola wspólnie pokazują się na Instagramie, odkąd tylko, pod koniec 2019 roku, zaczęli się spotykać. Od początku zachwycali ściśle skoordynowanym stylem, który bazował często na elementach zaczerpniętych z mody sportowej i retro: pudełkowych kurtkach ze skóry, przeciwsłonecznych okularach Gucci z lat 90. czy – w przypadku Nicoli – torebkach „Speedy” od Louis Vuitton. Trudno nie dopatrywać się w tych wyborach podobieństw do zharmonizowanych stylizacji, w jakich kilkanaście lat temu przykuwali uwagę rodzice Brooklyna. Pamiętacie ich motocyklowe kombinezony? Albo sportowe zestawy, w jakich dali się sfotografować paparazzi podczas spaceru z psem, na stałe zapisując się w ten sposób w tabloidowej historii Wielkiej Brytanii? Jeśli nie, z przyjemnością wam je przypomnimy.

Aby zainspirować się stylem Beckhamów, nie trzeba wcale spędzać wielu godzin na szperaniu w archiwach. Looki Brooklyna i Nicoli pełne są raz subtelnych, a kiedy indziej wyraźniejszych odniesień do mody, z jakiej przed laty zasłynęli Posh i Becks. Od połączeń dżinsów i białych T-shirtów, po umówione wcześniej wieczorowe stylizacje – przedstawiamy pięć momentów, w których młoda para zaserwowała nam stylowe déjà vu.

1/10Biały T-shirt górą!

David i Victoria Beckhamowie przed swoim weselem w 1999 roku

  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz: Stylowe déjà vu
Proszę czekać..
Zamknij