Znaleziono 0 artykułów
11.11.2020
Artykuł sponsorowany

Świąteczna kolekcja BOSS x Justin Teodoro

Katarzyna Stadejek

Figlarna kolekcja świąteczna, która powstała we współpracy z artystą, łączy miłość ilustratora do mody i sztuki. Jej motywami przewodnimi są różowe serce i niebieska gwiazda. Już teraz możecie kupić ją w nowym sklepie online hugoboss.com.

Choć rok 2020 jest inny niż wszystkie, jedno jest pewne – przed nami sezon świąteczny. Jak co roku, marka BOSS zaprezentowała kolekcję ubrań i dodatków, w których moda łączy się ze sztuką. Tym razem do współpracy zaproszono mieszkającego w Nowym Jorku kanadyjskiego artystę i ilustratora Justina Teodoro.

Justin Teodoro / (Fot. Materiały prasowe)

Absolwent Parsons School of Design szybko rozpoczął karierę jako projektant. Tworzył damskie kolekcje, m.in. dla takich marek jak Tuleh, Cynthia Steffe czy Kenneth Cole. Po ośmiu latach w branży postanowił iść za głosem serca i połączyć dwie pasje – modę i sztukę. Jako ilustrator mody, artysta grafik i konsultant kreatywny współpracuje z takimi markami, jak Louis Vuitton, Moschino, Jason Wu, Diane Von Furstenberg, Lancôme i Shiseido, tworząc kampanie przesiąknięte tym, co fascynuje go najbardziej – symbiotycznym związkiem mody ze sztuką.

Dwa wyróżniające się motywy kolekcji świątecznej BOSS x Justin Teodoro – różowe serce i niebieska gwiazda – symbolizują miłość i marzenia. Ozdobiono nimi kapsułę, w której fuksja i kobalt zestawione są z klasyczną czernią i bielą. Serca i gwiazdy w formie pojedynczych nadruków lub przyciągających wzrok printów zdobią wygodne swetry, T-shirty i trampki, ale pojawiają się także na charakterystycznych dla marki nienagannie skrojonych koszulach i marynarkach idealnych na świąteczne spotkania. Kolekcję uzupełniają dodatki – torby, nerki i obudowy na telefon. Do najciekawszych elementów kolekcji należą m.in. koszula z kokardą pod szyją i nadrukiem w serca, skórzane buty z zadrukowaną podeszwą czy dwustronna kurtka ozdobiona gwiezdnym printem. Teodoro wziął na warsztat także logo marki, odmładzając je i odświeżając swoją dynamiczną kreską.

To nie pierwsza świąteczna współpraca marki BOSS. W ubiegłych latach można było podziwiać m.in. linię z brytyjską marką Playforever, produkującą ekskluzywne modele samochodów wyścigowych i samolotów w klimacie retro, które pod choinką z chęcią znalazłyby nie tylko dzieci, lecz także ich ojcowie. Powstała również kolekcja wspólna z Meissen, wytwórcą porcelany, ozdobiona motywami charakterystycznymi dla tradycyjnych afrykańskich rzeźb, przedstawiających zwierzęta, oraz śmiała i kolorowa kolekcja ubrań i dodatków ozdobiona grafikami znanego nowojorskiego artysty Jeremyville. Tegoroczna współpraca podnosi na duchu i niesie świąteczną nadzieję. Bez względu na to, czy święta spędzimy w niewielkim gronie, czy razem z bliskimi, będzie szykownie i wygodnie.

1/23Świąteczna kolekcja BOSS x Justin Teodoro

Proszę czekać..
Zamknij