Znaleziono 0 artykułów
09.11.2020

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja MAKO na sezon jesień-zima 2020-2021

Aleksandra Lewandowska

Nasze projekty mają służyć wiele sezonów – mówi Anna Sękowska, założycielka i właścicielka MAKO. Najnowsza kolekcja marki, uchwycona na zdjęciach Borysa Synaka, łączy klasyczny minimalizm i codzienną funkcjonalność.

Najnowsza kolekcja MAKO jest inspirowana klientkami marki. Obejmuje przede wszystkim ponadczasowe modele toreb i butów, wyróżniające się uniwersalną formą i najwyższą jakością. 

– Prym wiedzie klasyczna czerń, którą podkręcamy ciekawymi teksturami. Inspiracją dla tego kierunku stały się nasze klientki! - tłumaczy założycielka MAKO Anna Sękowska. – Sukces letniej kolekcji koszy plecionych z liści palmowych przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Klientki pytały o całoroczną odsłonę, stąd pomysł na wykonanie takiego kosza ze skóry tłoczonej we wzór plecionki. Z takiej skóry odszyliśmy też kilka innych naszych ulubionych modeli MAKO. 

Trapezowe kosze w wersji eleganckiej (w aż trzech rozmiarach), chunky boots i klasyczne kowbojki (także z frędzlami) – pomimo pojawienia się nowych fasonów, MAKO pozostało wierne ukochanym wzorom. Nie zabraknie motywu wężowej skóry, wygodnych nerek, a także butów z kwadratowym noskiem. Jak zdradziła założycielka, na niektóre modele zaprezentowane przedpremierowo na Instagramie, powstała już lista osób oczekujących. 

Marka od lat pracuje z manufakturami z Włoch, Hiszpanii i Portugalii, które podczas pierwszej fali pandemii były zupełnie wyłączone ze współpracy. Produkcja zajmuje teraz znacznie więcej czasu, ale jej efekty i zadowolenie klientek wynagradzają trud.

Zdjęcia: Borys Synak
Modelka: Julita Formella / REBEL MODELS
Stylizacje: Olivia Kijo
Makijaż: Aneta Kostrzewa
Asystenci: Aleksander Balcerek, Mateusz Skraba
Retouch: Magda Baran

 

1/10Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja MAKO na sezon jesień-zima 2020-2021

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja MAKO na sezon jesień-zima 2020-2021
Proszę czekać..
Zamknij