Znaleziono 0 artykułów
07.04.2020

Bruce Willis i Demi Moore znowu razem

07.04.2020
Demi Moore i Bruce Willis z córkami w 2001 roku (Fot. Ron Galella, Ltd./Ron Galella Collection via Getty Images)

Po 20 latach od rozstania, aktorska para spędza wspólnie czas w czasie kwarantanny. Na profilu swojej najmłodszej córki na Instagramie, Bruce Willis i Demi Moore pokazali się w zielono-białych piżamach.

Na zdjęciu opublikowanym przez Tallulah, 26-letnią córkę Demi Moore i Bruce’a Willisa, internauci mogą podziwiać uśmiechniętą parę wraz z 28-letnią córką, Scout i jej partnerem. Nie jest to pierwszy obraz ukazujący szczęśliwą rodzinę w domu. Demi Moore, znana z „Niemoralnej propozycji”, opublikowała zdjęcie ze swoimi córkami podczas pracy nad rodzinnym albumem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chaotic neutral

Post udostępniony przez tallulah (@buuski)

Nie wiadomo, czy obecna żona Willisa, Emma Hemming Willis, przebywa razem z aktorem w izolacji. Fani mogą mieć jednak pewność, że Bruce’a i Demi łączy zdrowa relacja. W wydanym pół roku temu intymnym pamiętniku „Inside Out”, aktorka zdradziła szczegóły spotkania, związku i rozstania. „Zachwycił mnie, zwalił z nóg, rozkochał w sobie. Po czterech miesiącach znajomości byłam już w ciąży” – pisała.

Podkreślała też, że choć Bruce martwił się o to, że po rozwodzie będzie miał utrudniony kontakt z dziećmi, parze udało się stworzyć patchworkową rodzinę. Gwiazda sugeruje, że to właśnie rozwód ułatwił im zacieśnienie więzi rodzinnych. Do dziś pozostają przyjaciółmi. W marcu 2019 roku Moore wzięła udział w odnowieniu przysięgi małżeńskiej Bruce’a i Emmy. Para wspierała natomiast wydanie jej debiutu literackiego we wrześniu.

Demi i Bruce byli małżeństwem w latach 1987-2000. Mają razem trójkę dzieci – Scout, Tallulah oraz, niewidoczną na rodzinnych zdjęciach, Rumer. O związku aktorów pisaliśmy także w naszej autorskiej serii “Historia jednego zdjęcia”.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij