Znaleziono 0 artykułów
17.08.2022

Miejskie boho: Katie Holmes w topie Chloé

17.08.2022
Fot. Backgrid/East News

Aktorka i nowojorska it-girl od pewnego czasu lubuje się w projektach francuskiego domu mody. Katie Holmes nosi projekty Chloé  w sposób, który nadaje stylowi boho zupełnie nowego wymiaru.

Na początku sierpnia Katie Holmes pojawiła się na ulicach Nowego Jorku ze swoim nowym chłopakiem, kompozytorem oraz muzykiem Bobbym Wootenem III. Para widziana była, m.in. podczas licznych, romantycznych spacerów po parku. Ostatni wspólny wypad Holmes i Wootena miał miejsce w trakcie nowojorskiej fali upałów, dlatego można było zobaczyć ich w lekkich, letnich stylizacjach. Top aktorki z dekoltem halter i frędzlami w rozmiarze XL od razu zwrócił naszą uwagę.

Top, który miała na sobie Holmes, pochodzi z kolekcji Chloé – to wysublimowana forma ubioru w stylu „groovy”.  Wykonany z tkanego jedwabiu strój kosztuje 2350 dolarów. Holmes od pewnego czasu jest wielką fanką Chloe. W zeszłym miesiącu można było zobaczyć ją w odważnej, prążkowanej dzianinie francuskiego domu mody.

Chociaż na pierwszy rzut oka frędzle wydają się być elementem bardziej jesienno-zimowego ubioru, brak zabudowanych pleców i wycięta sylwetka topu sprawiły, że stał się adekwatnym strojem na lato. Gwiazda wystylizowała go z czarnymi spodniami o wysokim stanie, torbą na ramię oraz niebieskimi balerinami, które właśnie przeżywają swój renesans.

Top, który wybrała Holmes, robi naprawdę niesamowite wrażenie. Po pierwsze, idealnie nadaje się do tego, aby biegać w nim po parku w towarzystwie partnera, odtwarzając sceny rodem z komedii romantycznych. Po drugie, zwraca na siebie uwagę, a zarazem sprawia, że stylizacja pozostaje lekka i prosta. Oczywiście, bardziej klasyczny top z dekoltem halter na zawsze pozostanie letnim klasykiem, ale zdecydowanie warto mieć jego kilka wersji w garderobie, w tym chociaż jeden z efektem wow. Ten od Chloé  jest z całą pewnością bezkonkurencyjny.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij