Znaleziono 0 artykułów
27.02.2022

Katie Holmes: wierna fanka Chloé

27.02.2022
Fot. Getty Images

Miłość amerykańskiej aktorki do francuskiego domu mody trwa nieprzerwanie od lat 90. W jej szafie nie brakuje kultowych modeli torebek marki takich jak Paraty czy Mini Edith. 

Katie Holmes w ostatnich latach dała się poznać jako fanka nowojorskich marek Khaite i Wardrobe.NYC, jednak wiele lat wcześniej przyrzekła swoją wierność Chloé. Już w latach 90. Holmes często widywano z przewieszoną przez ramię torebką Paraty francuskiego domu mody. To od tamtej pory stale powiększa ich kolekcję.

Fot. Getty Images

Holmes całkiem niedawno przypomniała, że nadal jest prawdziwą dziewczyną Chloé, pojawiając się z torebką Mini Edith, którą dobrała do beżowego swetra, prostych dżinsów i swoich charakterystycznych loafersów Acne. Aktorkę można było również zobaczyć na imprezie z okazji ponownego otwarcia butiku Chloé w Nowym Jorku. Postawiła wtedy na szykowną stylizację, występując w czarnym pikowanym płaszczu, czarnej spódnicy midi i butach Edith oraz oczywiście z torebką Mini Edith.

Pokaz Chloé na jesień–zimę 2022 odbędzie się za kilka dni w Paryżu, więc zakładamy, że Holmes pojawi się na nim w charakterze gościni, prezentując na sobie najnowszą kolekcję marki. Biorąc pod uwagę, że dyrektor kreatywna Gabriela Hearst kieruje się zasadą zrównoważonego rozwoju i jest znana z recyklingu klasyków z przeszłości, nikogo nie zdziwi pojawienie się na wybiegu torby Paraty z lat 90.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij