Znaleziono 0 artykułów
05.11.2021

Trend na teraz: Kwadratowe paznokcie

05.11.2021
@DUALIPA

Manikiurzystka gwiazd Michelle Humphrey radzi, jak dbać o kwadratowe paznokcie. Trend z lat 2000. lansują już Dua Lipa i Kendall Jenner.

– Kwadratowy kształt pasuje do każdej długości paznokcia, a najmodniejsze są te średniej długości i długie – mówi manikiurzystka gwiazd Michelle Humphrey, która lubi łączyć ten kształt z neonowymi kolorami lakierów, zdobieniami i frenczem. – Kwadratowe paznokcie we francuskim stylu wyglądają świetnie z jasną końcówką, sprawdzą się także w amerykańskim manikiurze, gdzie biała końcówka wygląda bardziej naturalnie – dodaje. Kropki, błyszczące cienie i linie srebrnego brokatu również są mile widziane. – Niezależnie od tego, jaką stylizację wykonasz, najważniejsza jest nostalgia za latami 2000. – zaznacza manikiurzystka.

Addison Rae @NAILSBYMH

Kwadratowe końcówki łatwo się łamią, więc najlepiej sprawdzą się na mocnych paznokciach. Michelle Humphrey radzi, aby osoby z dłuższymi paznokciami używały mocnych środków do stylizacji, takich jak akryl, twardy żel lub Polygel. –Polecam też gel X, czyli żelową formę nakładaną na paznokieć – mówi Humphrey. Jej ostatnia rada brzmi: – Ostre krawędzie są łatwiejsze w utrzymaniu, gdy zawsze masz przy sobie pilnik.

@CULT_MANICURA
@SARAHFALSHAW
@KADDYFROMTHEWEST
@IMARNINAILS
@NAILSBYMEI
@NAOMINAILSNYC
@NAILSBYMH
@S.L.NAILS_
@TOMBACHIK
@NAILSBYMH
@HARRIETWESTMORELAND

Materiał w oryginale został opublikowany na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij