Znaleziono 0 artykułów
06.05.2023

Rihanna znalazła swoją nową ulubioną it-bag

06.05.2023
(Fot. Getty Images)

Nie jest niespodzianką, że Rihanna była jedną z pierwszych osób, które sięgnęły po torebki Horsebit z nowej kolekcji Gucci, zaprezentowane na pokazie jesień-zima 2023 w lutym w Mediolanie. Zainspirowane kopertówkami z kolekcji jesień-zima 2003 i wiosna-lato 2004, które rozsławił Tom Ford, gdy był dyrektorem kreatywnym marki, urzekają takimi samymi okuciami i kształtem trapezu, jak oryginały.

Rihanna jest oczywiście znaną fanką projektów Toma Forda dla Gucci i przez lata zgromadziła wiele archiwalnych elementów z jego kolekcji. Piosenkarka ma w garderobie też oryginalne torebki Horsebit, na przykład czerwoną wersję, którą zabrała na randkę z A$AP-em Rockym pod koniec kwietnia. Dodatek zestawiła z czerwonym total lookiem marki Alaïa i sandałkami na szpilce. Horsebit jest wystarczająco duża, aby pomieścić telefon i szminkę, co czyni ją idealną torebką wieczorową, noszoną jako kopertówka, jak u Rihanny, lub z delikatnym srebrnym paskiem na łańcuszku.

(Fot. Getty Images)

Gwiazda zainwestowała również w większą, zdobioną kryształami torebkę z ostatniego pokazu Gucci, z którą widziana była już wcześniej, w kwietniu 2023 r. – zestawiła ją wtedy z płaszczem Fendi i spodniami cargo. W weekend Rihanna ponownie sięgnęła po nową torebkę, tym razem dołączając ją do moherowego topu i fioletowych spodni z tej samej kolekcji. Wygląda na to, że piosenkarka znalazła swoją nową ulubioną it-bag.

(Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)
(Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij