Znaleziono 0 artykułów
24.07.2022

Ulubione białe szpilki księżnej Cambridge

24.07.2022
Fot. Getty Images

Tego lata księżna Cambridge zaskakuje odważnymi stylizacjami. Jeden dodatek pozostaje niezmienny – białe szpilki marek Jimmy Choo, Gianvito Rossi albo Aquazzura. 

Na mecz Unsy Dżabir i Eleny Rybakiny w finale kobiet Wimbledonu księżna Kate założyła słoneczną sukienkę Roksandy (wcześniej miała ją na sobie podczas wizyty na Karaibach). Dobrała do niej pasujące kolczyki z cytrynami i diamentami od Kiki McDonough. Wzrok przyciągała para skórzanych czółenek Gianvito Rossi.

Szpilki zastąpiły ostatnio dotychczasowe ulubione buty Kate, espadryle marki Castañer. Białe szpilki 105 od Gianvito Rossi księżna nosiła także na Bahamach, gdzie połączyła je z kwiecistą sukienką Alessandry Rich i weszła na pokład samolotu RAF Voyager, oraz w Londynie do zestawu Alexandra McQueena. 

W garderobie księżnej nie brakuje również białych butów Jimmy Choo Romy 85. Kate wybrała je na imprezę w Kensington podczas platynowego jubileuszu Elżbiety II. Pasowały do niebieskiej sukienki w kropki, również projektu Alessandry Rich.

Oto najlepsze stylizacje Kate z białymi szpilkami.

Tekst ukazał się w oryginale na vogue.co.uk.

2/8 W szpilkach Aquazzura Cece i marynarce vintage Saint Laurent Kate wyruszyła do Belize.

3/8 W garniturze Alexandra McQueena, bluzce Ridley London i butach 105 Gianvito Rossi na spotkaniu z premierem Ja-majki, Andrew Holnessem.

4/8 W miętowej sukience Self Portrait i czółenkach Jimmy Choo Romy 85 podczas wizyty w szkole podstawowej Sybil Stra-chan w Nassau.

5/8 W sukni Alexandra McQueena, z torbą Mulberry i czółen-kach Gianvito Rossi.

6/8 Przed wejściem na pokład RAF Voyager po platynowej trasie jubileuszowej w sukni Alessandry Rich i szpilkach 105 Gianvito Rossi.

7/8 Podczas parady w Kingston w sukni Alexandra McQueena i kapeluszu Philipa Treacy’ego ze szpilkami Rebecca firmy Emmy London w odcieniu kości słoniowej.

8/8 W sukience Roksandy i butach Cece 105 firmy Aquazzura na Jamajce.

Hayley Maitland
Proszę czekać..
Zamknij