Znaleziono 0 artykułów
13.07.2022

Kokarda z pokazu Chanel dodatkiem na ślub

13.07.2022
Chanel haute couture jesień-zima 2022 /(Fot. Dominique Charriau)

Wyrafinowana i dziewczęca, obdarzona paryskim wdziękiem, lansowana przez samą Coco – kokarda na włosach z pokazu haute couture Chanel na sezon jesień–zima 2022 to idealny dodatek dla tegorocznych panien młodych.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do olśnienia gości na ceremonii zaślubin, tworzysz moodboard wymarzonego wesela czy po prostu szukasz pomysłów na fryzurę, mamy dla ciebie inspirację prosto z pokazu Chanel haute couture na sezon jesień–zima 2022.

Chanel haute couture jesień-zima 2022 / (fot. Dominique Charriau)

Modelki takie jak Jill Kortleve czy Nora Attal szły po wybiegu, prezentując różnego rodzaju kokardy we włosach. To idealne akcesorium na sezon ślubny, ale nie tylko. Zawiązane na czubku głowy kokardy o różnych długościach dodały paryskiego twistu falom na włosach.

Chanel haute couture jesień-zima 2022 /(Fot. Dominique Charriau)

Dostępne w klasycznych kolorach – białym i czarnym – kokardy nawiązywały do chanelowskiego dziedzictwa. Kokarda – tak jak perły i broszki – należała do ulubionych dodatków Gabrielle „Coco” Chanel. A najnowsza wersja – w bieli – idealnie pasuje do nowoczesnego ślubnego looku. Powiecie kokardom „tak”?

Tekst ukazał się oryginalnie na vogue.com 

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij