Znaleziono 0 artykułów
02.06.2022

Dr Marta Tazbir: Technologia i doświadczenie

02.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Zaawansowana technologia daje dziś wielkie możliwości w odmładzaniu i regeneracji skóry. Medycyna estetyczna prężnie się rozwija, ale nawet za najlepszym sprzętem zawsze stoi człowiek. 

Nie ma dwóch jednakowych rozwiązań, które pozwolą osiągać ten sam efekt u dwóch różnych pacjentek, tak jak nie ma jednego przepisu na nowoczesne odmładzanie, który zadziała równie skutecznie u różnych osób. Dlatego dobra klinika medycyny estetycznej musi łączyć dwa elementy: nowoczesne wyposażenie i wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem i głęboką wiedzą. Ten ideał wciela łódzka klinika dr Marty Tazbir.

Fot. Materiały prasowe

Dr Marta Tazbir często podkreśla, że do jej ulubionych narzędzi pracy zalicza się laser Fraxel Dual. To urządzenie, należące do światowego standardu laseroterapii, jest mało inwazyjne, precyzyjne, bezpieczne, a jednocześnie przynosi spektakularne efekty – skóra jest jędrna i elastyczna, wyraźnie wygładzona, odmłodzona, o zdrowym kolorycie. W swojej klinice dr Tazbir sięga często po dobrze znane i cenione na rynku platformy Zaffiro i Storz, a także nowe nabytki, np. Sectum. Ta technologia wykorzystuje fale radiowe do ujędrniania skóry twarzy i modelowania sylwetki. Ale jak podkreśla dr Tazbir, to tylko narzędzia, których należy używać z wyczuciem i wiedzą. Jej kilkunastoletnia praktyka pozwala do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie, stosować autorskie metody łączące różne zabiegi i metody pielęgnacyjne. Dopiero taka kompleksowa opieka przynosi dobre i trwałe efekty.

Fot. Materiały prasowe

Dodatkowym atutem kliniki jest jej kameralny charakter. Willowa dzielnica Łodzi, pięknie utrzymany ogród, wygodna przestrzeń z cichą, kojącą muzyką i dyskretną obsługą sprawiają, że klimat miejsca przypomina spa. Czas spędzany na zabiegu regeneruje ciało i umysł.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij