Znaleziono 0 artykułów
26.08.2020

Innowacja, luksus i technologia

26.08.2020
(Fot. materiały prasowe)

Apartament pokazowy w najwyższym budynku mieszkalnym w Unii Europejskiej, ZŁOTA 44, powstał we współpracy ze studiem i marką meblarską GO.CE. Do luksusowego wnętrza pasuje 77-calowy telewizor LG OLED.

Pojęcie luksusu ulega ciągłemu przeobrażeniu. Teraz oznacza nie tylko dizajnerską doskonałość, ale także rozwiązania proekologiczne i technologiczną innowację. Wszystkie te warunki spełnia apartament pokazowy w budynku ZŁOTA 44. Jego projekt powstał we współpracy z marką GO.CE, a istotnym elementem wystroju jest 77-calowy telewizor LG OLED. Z apartamentu położonego na 43. piętrze rozpościera się widok na całą Warszawę – Pałac Kultury i Nauki, wieżowce, wszystkie mosty na Wiśle.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

Jakie jeszcze udogodnienia zostały wprowadzone do wystroju? Home Management System umożliwia zdalne otwieranie i zamykanie paneli okiennych, korzystanie z rolet, ustawianie temperatury wnętrza, zarządzanie oświetleniem lub kontakt z concierge. Powietrze w każdym apartamencie jest filtrowane, a woda dodatkowo jest uzdatniana.

 

Równie inteligentny jest telewizor LG OLED o minimalistycznym dizajnie. Pozwala na doświadczenie idealnie głębokiej czerni oraz nieskończonego kontrastu. Wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji, żeby nauczyć się nawyków każdego z domowników. Dzięki wbudowanemu w pilot mikrofonowi telewizory LG OLED można obsługiwać za pomocą komend głosowych. Funkcja AI Brightness dostosuje jasność do warunków oświetleniowych pomieszczenia. Natomiast AI Acoustic Tuning, czyli kalibracja dźwięku, dopasuje go do akustyki apartamentu. 

To doskonały przykład synergii piękna, technologii i zrównoważonego rozwoju.  

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij