Znaleziono 0 artykułów
05.05.2022
Artykuł sponsorowany

Premierowo na Vogue.pl: Pierwszy model butów 4F x RL9

05.05.2022
Podpis

Marka 4F stworzyła pierwszy model buta 4FxRL9 zaprojektowanego specjalnie dla Roberta Lewandowskiego. Pierwszych dwieście par sneakersów, sygnowanych przez napastnika, trafi do sprzedaży już 5 maja. Niedługo później światło dziennie ujrzy kolekcja ubrań.

Athleisure to najmocniejszy trend ostatnich sezonów. Gdy w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej doceniliśmy komfort, połączenie strojów sportowych i streetwearu okazało się najmodniejszym miejskim uniformem.

W tę tendencję wpisuje się kolekcja 4F x RL9 stworzona przez polską markę we współpracy z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Już 5 maja do sprzedaży trafią pierwsze elementy będące efektem tego niezwykłego przedsięwzięcia. Minimalistyczne i nowoczesne – sneakersy 4F x RL9 to prawdziwe buty przyszłości.

Fot. Materiały prasowe

Edycja specjalna obejmuje pierwszych 200 par (w bieli i czerni) sygnowanych podpisem Roberta, wyżłobionym na zewnętrznej stronie języka, z unikatową numeracją umieszczoną po jego wewnętrznej stronie oraz odręcznym autografem piłkarza na komplimentce dołączonej do opakowania.

Pierwszy model butów składa hołd mistrzowi piłkarskiemu, który od kilkunastu lat rządzi na boisku. Projekt butów zainspirowały osiągnięcia Lewandowskiego. Pięć z dziewięciu oczek na sznurówki jest w innym kolorze, symbolizując piłkarski rekord RL9. Piłkarz zdobył pięć goli w dziewięć minut. By podkreślić sportowe korzenie butów, linie na spodzie podeszwy odwzorowują rozmieszczenie korków w profesjonalnych butach piłkarskich.

Fot. Materiały prasowe

Dizajn łączy antyczne kanony z nowoczesnym wykonaniem – sylwetka butów kształtem nawiązuje do posągów bohaterów. Aerodynamiczna, wyrazista, biała, podeszwa, która w czarnym modelu kontrastuje z cholewką, a w białym się z nią stapia, gładka powierzchnia z delikatnymi żłobieniami, materiałowe panele, które lekko odcinają się od skórzanej powierzchni – każdy detal został stworzony z myślą o harmonii formy. Dizajn idzie w parze z najwyższą jakością. Cholewka została wykonana ze skóry naturalnej, a środkowa podeszwa z pianki X-PERIENCE, która zapewnia amortyzację. Szlachetny materiał i rozwiązania zaczerpnięte z profesjonalnej odzieży czynią ze sneakersów idealne połączenie miejskiego i sportowego stylu. Równie efektowne jest pudełko, w którym znajdziemy dust bag i dodatkową parę sznurówek.

Hasłem przewodnim współpracy marki i mistrza jest „Everlasting”, bo zarówno osiągnięcia Roberta Lewandowskiego, jak i dizajn kolekcji są ponadczasowe. Przeszłość spotyka się z tu przyszłością, by stworzyć nowoczesność AD 2022.

Robert Lewandowski to przecież idol na miarę naszych czasów – mężczyzna, który odnosi imponujące sukcesy w życiu zawodowym, wzór do naśladowania, przykładny mąż i ojciec. W pracy i w życiu prywatnym kieruje się zasadami takimi jak ambicja, honor i sprawiedliwość. Jako rekordzista strzelił pięć goli w jednym meczu, najwięcej goli w jednym sezonie Bundesligi. Należy też do najlepszych strzelców w Lidze Mistrzów UEFA – już teraz przeszedł do historii.

Uwaga: pierwszych 200 par można kupić wyłącznie online na stronie 4f.com.pl

 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij