Znaleziono 0 artykułów
13.04.2022
Artykuł sponsorowany

Wszystkie kolory wiosny w kolekcji TOUS

13.04.2022
(Fot. materiały prasowe)

Express Your True Colors – kolekcja biżuterii hiszpańskiej marki TOUS na wiosnę 2022 roku – dodaje optymizmu, odwagi i siły. Znalazły się w niej m.in. zawieszki z napisami: „Hope”, „Smile”, „Joy”, „Freedom” i „Love”.

Błękit nieba, soczysta zieleń trawy, kwiaty w intensywnej czerwieni – gdy wiosną przyroda rodzi się do życia, cały świat rozkwita kolorami. Wiele z nas porzuca zimowe odcienie beżu, czerni i szarości, by zmienić garderobę na mieniącą się barwami. Sukienki w kwiaty, pastelowe garnitury, sportowe dodatki w jaskrawych odcieniach – z tak przeobrażoną szafą jesteśmy gotowe na nowe wyzwania.

(Fot. materiały prasowe)

Oprawą stylizacji powinny być pieczołowicie dobrane dodatki – w tym sezonie sneakersy w odcieniu pudrowego różu, it-bags w cytrusowych barwach czy apaszki w malarskie wzory nawiązują do stylu retro lat 60. czy 70. XX wieku, gdy kalejdoskop kolorów ożywiał minispódniczki, sukienki o linii A czy denimowe dzwony. W tamtych dekadach nosiło się także kolorową, często plastikową i bardzo wyrazistą biżuterię. Za to na fali mody Y2K do łask powróciły zawieszki, także z hasłami przewodnimi, wielobarwne kamienie czy też pierścionki z kamieniami noszone kilka naraz.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

W tendencję wpisuje się biżuteria z kolekcji hiszpańskiej marki TOUS na wiosnę 2022. Jej najważniejszymi motywami są żywe kolory i lśniące kamienie szlachetne. Zdaniem projektantów kultowej marki z misiem w logo barwy budzącej się do życia przyrody poprawiają nam samopoczucie, dodają energii i zachęcają do odwagi – i w modzie, i w życiu.

(Fot. materiały prasowe)

Vibrant Colors: Maksimum efektu

Odwaga to motto kolekcji Express Your True Colors. Wyraź siebie, otwórz się na swoje potrzeby, pokaż innym, na co się stać. Linia Vibrant Colors z kamieniami szlachetnymi obejmuje zawieszki, kolczyki, chokery i nausznice, które można dowolnie ze sobą łączyć. Na moment rezygnujemy z minimalizmu – teraz w cenie jest maksymalny efekt. Im więcej blasku, energii i koloru, tym lepiej.

Crossword: Wolność ekspresji

Seria Crossword też zachęca do autoekspresji. Zawieszki z napisami „Smile”, „Joy”, „Freedom” czy „Love” działają trochę jak samospełniające się przepowiednie. Wystarczy wypowiedzieć zaklęcie, by codzienność nabrała kolorów. Pragniemy, by ktoś się do nas uśmiechnął? Wybierzmy hasło „Love”. Chcemy wyrazić radość życia? Naszym sloganem niech się stanie „Joy”. „Freedom” (wolność) i „Love” (miłość) manifestują wiosenną przemianę – bunt, nowe doświadczenia, uwolnienie od konwenansów.

Joy Bits: Klasyka i kolor

Jedną z najpopularniejszych serii TOUS pozostaje Joy Bits. Subtelna biżuteria łącząca złoto ze srebrem w tym sezonie zyskuje nowy wymiar – różowe i fioletowe kamienie sprawiają, że delikatność nabiera siły.

Serie TOUS pod hasłem Express Your True Colors łączy fantazja. Każdy element zawiera nieoczywisty detal – naszyjnik z perłami przetykany jest kolorowymi kamieniami, do napisów dopięto także symbole, np. do „Hope” czterolistną koniczynkę, kamienie mogą być różnej wielkości i kształtu. Tak jak w evergreenie Cindy Lauper: „But I see your true colors

shining through, so don't be afraid to let them show” („Widzę, jaka jesteś naprawdę, więc nie bój się tego pokazać”).

Nieoczywista, radosna i spontaniczna jest także kampania reklamowa. Modelka nosi biżuterię, tak jak jej się podoba – łączy kilka naszyjników różnej długości, w uszy wpina kolczyki i nausznice, do obrączek dobiera szerokie pierścionki. Na zdjęciach towarzyszą jej… motyle i inne owady, które tak jak kwiaty zwiastują wiosnę.

 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij