Znaleziono 0 artykułów
17.11.2022

Tatuum x Miś Uszatek i Przyjaciele: Podróż pełna sentymentów

17.11.2022
Fot. Materiały prasowe

Marka Tatuum zaprezentowała drugą odsłonę kolekcji z Misiem Uszatkiem. Tym razem bohater opowiadań Czesława Janczarskiego wystąpił w niej razem z przyjaciółmi.

Nawet najpiękniejsze chwile tracą na wartości, jeśli nie dzielimy ich z tymi, których kochamy. Przekonuje o tym Miś Uszatek – bohater najnowszej, limitowanej kolekcji Tatuum – któremu tym razem towarzyszą przyjaciele: Zajączek, Piesek i Prosiaczek wraz z bliskimi. W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia marka chce zachęcić, by ważne momenty celebrować z najbliższymi. W bajkową kapsułę mogą się więc ubrać zarówno kobiety i mężczyźni, jak i dzieci.

Fot. Materiały prasowe

Sentymentalne motywy z dzieciństwa przybrały w kolekcji Tatuum różnorakie formy – Miś Uszatek wraz z przyjaciółmi goszczą na haftach, naszywkach, a nawet guzikach. Wizerunki bohaterów znajdziemy na dopracowanych w najmniejszych detalach okryciach wierzchnich, miękkich swetrach czy kompletach wygodnych dresów. Miś Uszatek zdobi też piżamy – zaprojektowane w trendzie „mini me”, identycznie prezentują się w wersji dla dorosłego oraz dla dziecka. Kolekcję wzbogacono także akcesoriami: czapkami, skarpetkami, kosmetyczką, termoforem, maskotką, a nawet papierem do pakowania prezentów.

Fot. Materiały prasowe

W kampanii promującej limitowaną kolekcję Tatuum x Miś Uszatek i Przyjaciele wystąpiła aktorka Małgorzata Mikołajczak. Znana widzom z produkcji Netflixa – serialu „Gry rodzinne” – prezentuje się w uroczych stylizacjach, idealnych do cieszenia się życiem w gronie najbliższych.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij