Znaleziono 0 artykułów
01.04.2020

Kylie Jenner wyprodukuje płyn do dezynfekcji

01.04.2020
Kylie Jenner w 2019 roku (Fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News)

Kylie Jenner i jej mama, Kris przekazują hurtowe ilości płynu do dezynfekcji rąk do szpitali w południowej Kalifornii. W ramach marki Kylie Skin, Jennerki łączą siły z inwestorem Coty Inc., aby wesprzeć pracowników służby zdrowia oraz swoją lokalną społeczność w walce z koronawirusem.

Jak donosi „Page Six”, Coty wykorzysta swoje zasoby, by wyprodukować płyny do dezynfekcji. W międzyczasie Kylie Cosmetics ogłosiło wstrzymanie produkcji kosmetyków w związku z przymusowym nakazem ograniczenia wychodzenia z domu w stanie Kalifornia.

Kris i Kylie Jenner w 2016 roku (Fot. Getty Images)

W związku z przeciążeniem służby zdrowia i brakiem odzieży ochronnej, wiele gwiazd i światowych marek postanowiło wesprzeć szpitale. Chanel, Christian Siriano i Prada ruszyły z masowym szyciem maseczek ochronnych, podczas gdy LVMH, Estée Lauder i L’Oreal zajęły się produkcją płynów do dezynfekcji. W ten sposób marki okazują solidarność z ludźmi w potrzebie, jednocześnie budując swój wizerunek w sieci.

Kylie Jenner przekazała także datek w wysokości miliona dolarów na zakup sprzętu ochronnego dla pracowników medycznych na pierwszej linii frontu. Dwudziestodwuletnia miliarderka wykorzystała swoje zasięgi na Instagramie, gdzie obserwuje ją 168 milionów osób, by zaapelować o pozostanie w domach. Celebrytka wzywała też do przestrzegania zaostrzonych przepisów w związku ze stanem epidemiologicznym.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij