Znaleziono 0 artykułów
05.03.2021

Inspirująca stylizacja: Odmieniona Lady Gaga

05.03.2021
(Fot. materiały prasowe)

Wczoraj popołudniu Lady Gaga została zauważona na ulicach Rzymu w zupełnie nowej fryzurze. Zamiast platynowych, miała fale w kolorze mahoniu.

Tytuł królowej metamorfoz nie będzie nadużyciem. W ciągu 15 lat kariery Lady Gaga przeszła drogę od rockandrollowej gwiazdki w gorsecie w panterkę przez ekscentryczną artystkę w kreacji z mięsa po gwiazdę światowego formatu. Wówczas, w lutym 2020 roku w sukni Givenchy i naszyjniku ze 128-karatowym diamentem odebrała statuetkę Oscara za piosenkę „Shallow” z produkcji „Narodziny gwiazdy”.

Po sukcesie filmu, w którym zagrała u boku Bradley’a Coopera, powraca na plan. Niebawem zobaczymy ją w „The House of Gucci” o historii jednej z najsłynniejszych rodzin świata mody. Gaga wcieli się w Patrizię Reggiani, która w 1999 roku trafiła do więzienia za zlecenie zabójstwa własnego męża, Maurizia Gucciego.

Na czas nagrań Lady Gaga przeprowadziła się do Rzymu, gdzie wczoraj popołudniu została dostrzeżona przez miejscowych fotoreporterów. Jej charakterystyczne platynowe włosy zastąpiły elegancko upięte mahoniowe fale. Media zza oceanu spekulują, że metamorfoza jest częścią przygotowań do nowej roli. Piosenkarka przechadzała się ulicami włoskiej stolicy w alabastrowym komplecie garniturowym z ostatniej kolekcji Max Mary i torebką Garavani Roman Stud Shoulder Bag od Valentino. Tożsamość odmienionej Lady zdradziła wysadzana kryształkami maseczka i niebotycznie wysokie obcasy, z których słynie artystka.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij