Znaleziono 0 artykułów
31.10.2019

Magia świąt według Chanel

31.10.2019
Lily-Rose Depp (Fot. Materiały prasowe)

Perfekcyjny prezent na święta? Chanel N°5 L’Eau! O wyjątkowości tego zapachu przekonuje Lily-Rose Depp w najnowszym filmie francuskiego domu mody. Obraz autorstwa Jean-Paula Goude’a wprowadza nas w świąteczny nastrój.

Ubrana w sukienkę mini, efektowne czerwone kozaki, rękawiczki bez palców i z fryzurą rodem z lat 40., którą dopełnia biały beret, córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa emanuje pozytywną energią: – Dla mnie Lily-Rose uosabia młodzieńczy urok, który perfekcyjnie łączy się z dojrzałością jej aktorskiego kunsztu – opowiada Jean-Paul Goude. W filmie jego autorstwa młoda aktorka siedzi na ogromnym flakonie perfum i zerka w głąb śnieżnej kuli. Niczym wróżka spoglądająca w przyszłość, szepcze: „Widzę, widzę…”. Wśród wielu prezentów nagle odkrywa ten idealny – zapach N°5 L'Eau:– Chcieliśmy, aby doświadczona aktorka zagrała w komercyjnym filmie w spontaniczny i naturalny sposób. Lily-Rose spisała się perfekcyjnie – dodaje reżyser.

 

Na potrzeby produkcji powstały rekwizyty: ponad trzymetrowa butelka perfum oraz ogromne logo marki, które bez konieczności użycia efektów specjalnych podkreślają magiczną atmosferę filmu. Tego typu rekwizyty to znak rozpoznawczy zarówno francuskiego domu mody, jak i reżysera, który od ponad 30 lat nieprzerwanie współpracuje z Chanel: – Z zasady świąteczny film powinien być przepełniony magią oraz radością. Twórczość Jean-Paula Goude’a pokazuje świat pełen dziecięcego zachwytu. Był więc dla nas oczywistym wyborem – wyjaśnia Thomas du Pré de Saint Maur, Head of Global Creative Resources CHANEL Fragrance & Beauty and Watches & Fine Jewelry.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij