Znaleziono 0 artykułów
24.05.2023

Samarité: Naturalnie skuteczne

24.05.2023
Marka Samarité świętuje czwarte urodziny (Fot. Materiały prasowe)

Od lat wiadomo, że kosmetyk kosmetykowi nierówny. Dermatolodzy wciąż tłumaczą, za jakie produkty nie warto przepłacać, a na jakie opłaca się wydać więcej. Warto jednak także zastanowić się, ile kosmetyków potrzebuje nasza skóra. Po modzie na wieloetapową pielęgnację przyszła pora na kosmetyczny minimalizm. Przekonuje o tym marka Samarité, która właśnie świętuje czwarte urodziny.

Naturalne, czerpiące z właściwości roślin i najnowszej biotechnologii kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością. Łącząc kompozycję ziół i kwiatów z wiedzą ekspertów, zapewniają skuteczne działanie wyłącznie tam, gdzie są potrzebne, a przy tym pozostają bezpieczne dla środowiska. Produkty bazujące na tych wartościach od czterech lat proponuje międzynarodowa marka Samarité. Receptury jej kosmetyków tworzyło kilkunastu technologów z całego świata, w tym z Polski, by mieć pewność, że odpowiedzą one na wszystkie potrzeby skóry.

Marka Samarité świętuje czwarte urodziny (Fot. Materiały prasowe)

Od początku powstania marki towarzyszyła jej idea „All humans all hours”. Dzięki temu dziś wszystkie kosmetyki Samarité są wielowymiarowe, ponadczasowe i uniwersalne. Mogą być używane bez względu na płeć, wiek i rodzaj cery. Kładąc nacisk na świadomą pielęgnację, założyciele marki wierzą, że dobra kondycja skóry jest wynikiem zaspokojenia jej czterech podstawowych potrzeb. I co za tym idzie, osiągnięcia czterech harmonii: nawilżenie, lipidów, regeneracji, naczyń krwionośnych. Tak powstało siedem wielozadaniowych produktów, w tym peeling, serum i balsam, które zawierają w składzie takie składniki, jak olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli, lanolinę, masło shea, olej z nasion konopi czy masło z nasion kakaowca, co sprawia, że potrafią przywrócić ciału harmonię.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij