Znaleziono 0 artykułów
23.04.2021

Nowy model zegarka Gucci 25h

23.04.2021
Od lewej: GUCCI 25H Steel z diamentami, G-Timeless Dancing Bees Tourbillon z żółtym złotem, GUCCI 25H Tourbillon  z żółtym złotem (Fot. materiały prasowe)

Z okazji jubileuszu stulecia Gucci prezentuje nowy model zegarka. Cieniutki Gucci 25h ma innowacyjny mechanizm i symboliczne znaczenie.

Setny jubileusz Gucci obchodzić będzie pod kreatywną batutą Alessandra Michele – mistyka mody, mistrza indywidualizmu, wrażliwego artysty, oraz przywództwem prezesa Marco Bizzariego. Wspólnie umacniają pozycję włoskiego domu mody jako czołowej marki luksusowej, która stawia nie tylko na wizualny aspekt, ale i na innowację, technologię i rozwój.

GUCCI 25H Tourbillon Platinum (Fot. materiały prasowe)

Dowodem na te ostatnie jest nowy model zegarka Gucci 25h. Opracowany przez najnowocześniejszą manufakturę Kering w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii ma wbudowany debiutancki mechanizm własny Gucci – GG727.25. Nazwa ta nie jest przypadkowa. Stanowi składową ważnych dla marki cyfr – siódemka wyraża poczucie pełni, dwójka reprezentuje równowagę i współpracę, z kolei piątka symbolizuje ciekawość i wolność. Nazwa samego zegarka także jest symboliczna – to numer, który Alessandro Michele uważa za swój talizman.

GUCCi 25H Steel (Fot. materiały prasowe)

Gucci 25h występuje w kilku – tak samo stylowych i urzekających dizajnem – wersjach: Automatic Steel, Automatic Diamonds, Tourbillon Plaitinum i Tourbillon z 18-karatowym żółtym złotem.

 

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij