Znaleziono 0 artykułów
22.07.2022
Artykuł sponsorowany

NuEra Tight: Do zadań specjalnych

22.07.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Zabiegi z użyciem fal radiowych cieszą się stale rosnącą popularnością. Są niemal bezbolesne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. A NuEra Tight to najnowocześniejsze urządzenie tego typu.

NuEra Tight – urządzenie medyczne nowej generacji izraelskiej marki Lumenis – pozwala na modelowanie sylwetki przy wykorzystaniu technologii Focal RF. Emitując fale radiowe w aż pięciu częstotliwościach, umożliwia precyzyjne oddziaływanie na tkankę tłuszczową na różnych głębokościach. Efekt? Redukcja cellulitu niezależnie od jego rodzaju, ujędrniona skóra i ogólna utrata masy ciała.

(Fot. Materiały prasowe)

Dostosowane do indywidualnych potrzeb

Podczas zabiegu z użyciem NuEra Tight używa się fali radiowej o częstotliwościach: 470 kHz, 1 MHz, 2 MHz, 4 MHz i 6 MHz. Przez wywołanie szybkiego wzrostu temperatury wewnątrz tkanek przyspieszeniu ulega metabolizm na poziomie komórkowym. Stymulowane do ponownego naprężenia są również włókna kolagenowe, czego efektem jest usunięcie oznak wiotczenia skóry i zmarszczek. Możliwość personalizacji zabiegu zapewniają też różnorodne elektrody pojemnościowe do przenoszenia energii. Dzięki idealnemu dopasowaniu zapewniają nie tylko większy komfort w trakcie zabiegu, ale przede wszystkim równomierną dystrybucję energii.

(Fot. Materiały prasowe)

Bogate w nowoczesne technologie

Kolejnym z atutów urządzenia jest technologia NuAPIC kontrolująca temperaturę. Za sprawą jej stałego monitorowania i automatycznego dostosowywania mocy utrzymuje docelową wysokość dla całego obszaru poddawanego zabiegowi przez cały czas jego trwania. Precyzyjna kontrola temperatury umożliwia również stymulację aktywności fibroblastów i poprawę przepływu krwi. Wygładzający efekt jest natychmiastowy, jego pogłębienie zaś następuje wraz z przybudową włókien kolagenowych.

Zabiegi na falach radiowych są obecnie jednymi z najbardziej pożądanych terapii estetycznych. NuEra Tight z technologią Focal RF – dzięki szerokiemu wyborowi częstotliwości – jest wysoce konfigurowalna, zapewniając szybkie, wygodne i nieinwazyjne zabiegi. Uzyskanie pożądanego wyglądu jest możliwe przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i skuteczności. Zabieg NuEra Tight jest bezbolesny, a jednocześnie niesamowicie skuteczny w modelowaniu sylwetki, co uważam za przełom w dziedzinie medycyny estetycznej – mówi dr Macrene Alexiades-Armenakas, nowojorska dermatolożka kliniczna, chirurg laserowy i badaczka.

(Fot. Materiały prasowe)

Ukierunkowane na konkretne problemy

Urządzenie NuEra Tight doskonale sprawdza się w zmniejszaniu komórek tłuszczowych, redukcji cellulitu, ujędrnianiu i modelowaniu ciała, wyrównywaniu niedoskonałości po liposukcji oraz redukcji zmarszczek. 

Zabieg urządzeniem NuEra Tight jest nie tylko bezpieczny i efektywny, lecz także szybki. Czas jego trwania wynosi do 30 minut, w zależności od stymulowanej partii twarzy bądź ciała. Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg powinien być wykonywany w seriach.

Urszula Zwiefka
Sortuj wg. Najnowsze
Komentarze (3)

Monika Petryka23.10.2022, 11:21
Wiesz co, od jakiegoś czasu cisne masaże z Onsheą, takim kremem i jeżeli chodzi o efekty to czuje lifting skóry i mniejszą skórkę pomarańczową.

Wczytaj więcej
Proszę czekać..
Zamknij