Znaleziono 0 artykułów
27.09.2020

Oglądaj na żywo pokaz Valentino Collezione Milano

27.09.2020
(Fot. IMAXTree)

Już w tę niedzielę 27 września Pierpaolo Piccioli zaprezentuje nową kolekcję Valentino. Zapraszamy do wspólnego oglądania o godz. 14:00.

Od przejęcia sterów w Valentino w 2016 roku (wcześniej pełnił funkcję dyrektora kreatywnego razem z Marią Grazią Chiuri) Pierpaolo Piccioli pozostaje jednym z najbardziej cenionych projektantów naszych czasów. Jego suknie to arcydzieła, do jego oddanych fanek należą Naomi Campbell, Jennifer Lopez i Kaia Gerber, a na jego spektakularne pokazy stały się wyczekiwanym punktem tygodni mody. Prezentując ostatnią kolekcję, projektant pokazał filmowy performans „Of Grace and Light”, który przygotował z artystą Nickiem Knightem, a rok wcześniej na pokazie haute couture jego zachwycające suknie i emocjonalny finał wzruszyły wszystkich gości.

Wraz z nadejściem kolejnego miesiąca mody Piccioli powraca z nową kolekcją Valentino Collezione Milano, która zaprezentuje we włoskiej stolicy mody. Co przygotował dla nas tym razem, przekonamy się już 27 września o godz. 14:00. Specjalnie dla was przygotowaliśmy relację na żywo z pokazu. Miłego seansu!

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij