Znaleziono 0 artykułów
17.06.2020

OnlyBio otwiera stację do napełniania butelek

17.06.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Marka otworzyła pierwszą w Polsce automatyczną stację refill w drogerii Rossmann w łódzkiej Manufakturze. Dzięki specjalnej technologii klienci będą mogli zmniejszyć ilość zużywanego plastiku.

Od 15 czerwca klienci mogą napełnić zużyte butelki wielorazowego użytku kosmetykami OnlyBio i środkami czystości OnlyEco. Stacja refill ma za zadanie zminimalizować ilości zużytego plastiku i przekonać klientów do ekologicznego stylu życia. Wystarczy wybrać na ekranie ulubiony produkt, a przy pierwszym zakupie dodać butelkę - szklaną lub z recyklingu. Następnie stacja wskaże nam numer stanowiska, w którym zostanie napełniona butelka. Po przyklejeniu etykiety, butelka napełni się wybranym kosmetykiem. Przy pierwszym użyciu należy zeskanować kod kreskowy etykiety i butelki.

(Fot. Materiały prasowe)

– Pamiętajmy, że nie mamy planety B. Pierwsza w Polsce automatyczna stacja refill to nasz wspólny wielki gest dla Ziemi – mówi Marcin Pawlikowski, prezes zarządu OnlyBio.life. W stacji refill znalazły się naturalne, ekologiczne szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło w płynie, płyny do prania tkanin, do płukania i do mycia naczyń. Wszystkie mają certyfikat ECOCERT. 

OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki i środki do pielęgnacji domu. Wykorzystuje innowacyjnie opatentowany składnik z rzepaku – myjącą biosurfaktynę i nawilżający lewan. Ma rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jej misją jest tworzenie naturalnych produktów ekologiczne opakowanych. Większość produktów OnlyBio można kupić w drogeriach Rossmann lub na stronie internetowej marki. 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij