Znaleziono 0 artykułów
05.06.2018

Piąta edycja Element Talks tego lata w Warszawie

05.06.2018
 (Fot. Materiały prasowe)

Jeśli twoja kariera jest dla ciebie ważna, chcesz się rozwijać lub szukasz odpowiedzi na pytanie jak zachować równowagę psychiczną w branży kreatywnej, weź udział w kolejnej edycji Element Talks, która odbędzie się w Warszawie 16 i 17 czerwca 2018 roku.

Element Talks to największa konferencja dla projektantów w Polsce poświęcona praktycznym aspektom tego zawodu. Porusza szereg tematów pokazujących, jak od kuchni wygląda ta profesja.

Społeczność Element Talks tworzą przede wszystkim osoby pracujące w branży kreatywnej, jednak praktyczny charakter wykładów i warsztatów i ich różnorodność sprawiają, że na Elemencie można spotkać wszystkich, których ciekawią najnowsze trendy w designie i zmiany zachodzące w naszym świecie.

Fot. Materiały prasowe
 Fot. Materiały prasowe

Podczas sesji networkingowych realizowanych w formie Speed Talks i na wieczornej imprezie jest szansa na poznanie pozostałych uczestników konferencji. Kameralne konsultacje, odbywające się bezpośrednio po każdym z wykładów są świetną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z prelegentami, a także dają możliwość rozmowy i poruszenia nurtujących was zagadnień.

Podczas nadchodzącej – piątej już odsłony wydarzenia – oprócz czysto „branżowych” tematów, prelegenci poruszą też te związane z komfortem projektanta i czynnikami wpływającymi na jego sferę umysłowo-duchową.

Organizatorzy spodziewają się ponad 2000 kreatywnych gości z całej Europy. Podczas tej edycji Element Talks wystąpią m.in.: Deyan Sudjic – dyrektor Muzeum Designu w Londynie; Daniela Garza – Project Manager i Creative Director ze studia Anagrama z Meksyku; Eike König – założyciel i dyrektor kreatywny studia Hort; Adi Binder - dyrektor UX & Design w Moovit; Mark Porter – projektant layoutu The Guardian; Petra Eriksson – ilustratorka; Łukasz Zbieranowski – Fajne Chłopaki.

Fot. Materiały prasowe

Ponadto, tegorocznej odsłonie towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród konkursu Polish Graphic Design Awards, stanowiącego podsumowanie sceny projektowania graficznego w Polsce w 2017 roku. Inicjatywa organizowana przez Rene Wawrzkiewicza ma na celu wyróżnienie wybitnych projektantów oraz promowanie ich działalność nie tylko w środowisku, ale przede wszystkim wśród odbiorców i potencjalnych klientów.

Gala pokonkursowa odbędzie się 15 czerwca 2018 roku.

Element Talks. Designers, just breathe!

16-17 czerwca 2018, Warszawa

Ul. Mińska 65

Bilety od 195 zł dostępne są TU.

Marta Wroniszewska
Proszę czekać..
Zamknij