Znaleziono 0 artykułów
04.01.2021

Polecenia redakcyjne: „Bridgertonowie”, Foreo, Marni

04.01.2021
Fot. materiały prasowe

W zderzeniu z poświąteczną rzeczywistością pomaga nam romantyczny serial, a w skierowaniu myśli na nowy sezon – pierwsze wiosenne zakupy. Niezmiennie stawiamy na wygodę, ale flirtujemy też z ekstrawagancją.

Serial „Bridgertonowie”

Niektórzy nową produkcję Shondy Rhimes obejrzeli w jeden weekend. Inni wolą dawkować sobie emocje, bo wiedzą, jak trudno będzie im rozstać się z pełną intryg i romansu fabułą. „Bridgertonowie” to serial kostiumowy, ale nie oczekuje się od niego zgodności z historią. Owszem, pokazuje zwyczaje charakterystyczne dla Anglii początku XIX wieku, ale serwuje je we współczesnej oprawie – królowa i książęta mają ciemny kolor skóry, a na wystawnych balach kwartety smyczkowe grają klasyczne interpretacje utworów Rihanny i Billie Eilish. Z niecierpliwością czekamy na drugi sezon.

Urządzenie do modelowania twarzy Foreo Bear

Fot. materiały prasowe

W ostatnich miesiącach spa przeniosło się do naszych łazienek. I okazuje się, że wiele z dostępnych na rynku narzędzi – jeśli stosuje się je regularnie – może dać efekt bardzo zbliżony do tego, jaki do tej pory osiągałyśmy w gabinetach kosmetycznych. Jednym z nich jest urządzenie do modelowania twarzy Bear od Foreo. Kluczem do jego liftingującego i pobudzającego produkcję kolagenu działania są mikroprądy. Najlepiej stosować go na skórę pokrytą uprzednio cienką warstwą serum na bazie wody. Efekt wygładzenia i spłycenia zmarszczek będzie widoczny już po dwóch tygodniach stosowania.

Klapki Marni

Fot. materiały prasowe

Specjaliści analizujący trendy nie mają wątpliwości: w nowym sezonie domowe obuwie wyjdzie z nami na ulice. Klapki, chodaki i buty stylizowana na kapcie będziemy nosić do lnianych spodni i sukienek albo dżinsów i skarpetek. Te od Marni mają solidną podeszwę i wykonano je z najlepszej jakości włoskiej skóry.

Sukienka Attico

Fot. materiały prasowe

Obok pragmatyzmu i wygody, w nowym sezonie być może dane będzie nam przypomnieć sobie, jak piękna i radosna może być moda. Szykuje się wielki powrót sukienek – tych ekstrawaganckich, pokrytych plamą jaskrawego koloru lub wykończonych piórami, i tych bardziej minimalistycznych, lecz uwodzących detalami. Sukienka z nowej kolekcji Attico idealnie wpisuje się w ten nurt.

Książka Waltera Gropiusa „Pełnia architektury”

Fot. materiały prasowe

Coś dla profesjonalistów i fanatyków, zaawansowanych i początkujących, wszelkiej maści humanistów. Zebrane w książce eseje Gropiusa może i powstały ponad 80 lat temu, ale ich przekaz jest wyjątkowo aktualny. Założyciel Bauhausu stawia pytanie o rolę architekta we współczesnym świecie, pokazuje ludzkie oblicze modernizmu, radzi, jak dać praktyczny wymiar wiedzy. Podpowiada też, jak skutecznie postawić granicę między rzeczywistością i złudzeniem. I udowadnia, jak wiele w społeczeństwie zależy od pracy zespołowej.

 

Michalina Murawska
Sortuj wg. Najnowsze
Komentarze (2)

Klaudia Polańska09.04.2021, 13:33
Świetny artykuł! Myślę, że kupię ten produkt od foreo, o którym tutaj piszę. Jakoś mi fajnie wygląda.

Wczytaj więcej
Proszę czekać..
Zamknij