Znaleziono 0 artykułów
15.04.2020

Posłuchaj podcastów Hermès o modzie

15.04.2020
(Fot. ImaxTree, mat. prasowe)

Ekskluzywny francuski dom mody przygotował dla swoich klientów i fanów serię podcastów. Wypowiadają się w nich eksperci, projektanci i inne osoby związane z Hermès. Idealne na czas kwarantanny i nie tylko.

Jak kreatywnie spędzić czas w domu? Marki prześcigają się w pomysłach marketingowych, które angażują ich klientów. Były już wirtualne podróże na Instagramie, live’y na Insta Stories i specjalne konkursy. Hermès zachęca swoich fanów do słuchania podcastów „Le Faubourg des rêves”. Na stronie francuskiej marki pojawiło się kilkanaście nagrań – każde z nich to historia opowiedziana przez dyrektorów artystycznych, sprzedawców, rzemieślników, menedżera sklepu, ilustratora, a nawet kucharza. Wszystkie łączy motyw przewodni – historyczny flagowy butik Hermès przy 24 Rue du Faubourg Saint-Honoré w Paryżu.

Pierre Hardy, projektant akcesoriów Hermès, marzy o zaprojektowaniu biżuterii, której nie definiuje materiał, Godefroy de Virieu opowiada o drugim życiu tkanin, które nie zostały wykorzystane w kolekcjach marki, Axel de Beaufort zdradza, jak wyglądało projektowanie roweru dla francuskiego domu mody. Świat Hermès naprawdę macie teraz w zasięgu swoich słuchawek. Podcasty wypełnione są anegdotkami uchylającymi rąbka tajemnicy marki. 

Podcastów można posłuchać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Hermès, a także za pomocą Apple Podcasts, Deezera, Spotify'a, TuneIn, Stitchera, Soundcloud i Blubrry.

Oto lista podcastów Hermès:

Le Faubourg des rêves – Sezon 1
9 po francusku, 8 po angielsku

Wersja angielska – 8 odcinków w kolejności pojawiania się:

Odcinek 1: Pierre-Alexis Dumas, Dyrektor Artystyczny Hermès

Odcinek 2: Bail Barret, Dyrektor Artystyczny Hermès Women’s Universe 

Odcinek 3: Menehould de Bazelaire, Dyrektor Artystyczny ds. Dziedzictwa Kulturowego domu Hermès 

Odcinek 4: Camille Parenty, Dyrektor Zarządzający butikiem Faubourg Saint-Honoré

Odcinek 5: Antoine Platteau, Dyrektor ds. dekoracji, butik Faubourg Saint-Honoré

Odcinek 6: Karim Seghir, Sprzedawca, butik Faubourg Saint-Honoré

Odcinek 7: Henri d’Origny, Projektant

Odcinek 8: Michael Coste, Menadżer stosunków zewnętrznych, butik Faubourg Saint-Honoré

 

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij