Znaleziono 0 artykułów
09.07.2021

Poznajcie laureatki konkursu „Moja odwaga, moja historia”

09.07.2021
Ilustracja Karolina Pawelczyk

Wypromowane przez L'Oréal Paris hasło „Ponieważ jesteś tego warta” dało kobietom na całym świecie siłę do tego, by niezależnie od oczekiwań innych i społecznej presji pozostać sobą. Z okazji 50-lecia słynnego sloganu razem z L’Oréal Paris zaprosiliśmy czytelniczki „Vogue Polska” do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się z nami historiami o odwadze i pewności siebie. Poznajcie laureatki konkursu „Moja odwaga, moja historia”. 

W 1971 roku, 23-letnia copywriterka Ilon Specht wymyśliła dla L’Oréal Paris slogan reklamowy. Po 50 latach hasło „Ponieważ jesteś tego warta” nie traci aktualności i w dalszym ciągu inspiruje kobiety do bycia sobą, realizowania się w sferach prywatnej i zawodowej oraz podążania własną drogą.

Razem z marką L’Oréal Paris na początku czerwca zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Zapytaliśmy, co w dzisiejszych czasach znaczy dla Was hasło „Ponieważ jesteś tego warta”: Czym jest odwaga? Co daje pewność siebie i skąd czerpiecie poczucie własnej wartości? 

Otrzymaliśmy od Was ogromną liczbę zgłoszeń z pięknymi, krzepiącymi i często niezwykle wzruszającymi historiami. Opowiedziałyście nam o przełamywaniu barier, stereotypów, powrotach do zdrowia oraz determinacji w walce o lepsze jutro. 

Z nadesłanych prac wybraliśmy trzy zwycięskie historie, które zostaną opublikowane w październikowym wydaniu magazynu „Vogue Polska” oraz wyróżniliśmy pięć opowieści, które pojawiają się ma łamach Vogue.pl. 

Poznajcie laureatki konkursu „Moja odwaga, moja historia”:

Zwycięskie prace:

Klaudia Kowalska
Ania Piotrowska
Paulina Formalewicz

Wyróżnione prace:

Paulina Kołaczek
Aleksandra Mierzejewska-Smołka
Sandra Raciborska
Marta Polakowska
Pola Koba

Z laureatkami skontaktujemy się drogą mailową.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij