Znaleziono 0 artykułów
26.03.2020

s. Oliver Black Label Eau Légére: Elegancja kontra nowoczesność

26.03.2020
Fot. materiały prasowe

Dla niej miks mandarynki, jaśminu i piżma, dla niego – niezwykłe zestawienie kardamonu, lawendy i bursztynu. Marka s. Olivier prezentuje nową odsłonę zapachów z linii Black Label. Eau Légére zostały zamknięte w minimalistycznych flakonach o surowej, graficznej formie. Urzekać mają nieoczywistym charakterem, umiejętną grą przeciwieństw i nowoczesną interpretacją klasycznej elegancji.

Zapachy z serii Eau Légére to najnowszy dodatek do linii zapachów Black Label niemieckiej marki. Nawiązują do poprzedników, ale jednocześnie stanowią przykład świeżego spojrzenia na klasyczne zapachy. Ożywcze akordy przełamywane są tu słodyczą, początkowo wyczuwalny chłód z czasem się ociepla, a delikatne aromaty uzyskują głębię. Twórcy grają kontrastami. W propozycji dla kobiet śmiało mieszają brzoskwinię z piżmem, jaśmin z rabarbarem, a konwalię z drzewem sandałowym. Podobnie w zapachu dla mężczyzn. Tu limonka przeplata się z liściem cedru, kardamon z lawendą, a morskie akordy z paczuli.

Fot. materiały prasowe

Oba zapachy zamknięto w surowych, minimalistycznych flakonach. Zmieniono jednak kolorystykę. Podczas gdy w poprzedniej wersji bazowano na zestawieniu czerni i bieli, tak teraz pierwsze skrzypce grają róże i szarości – kontrastujące i przenikające się jednocześnie.

Fot. materiały prasowe

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij