Znaleziono 0 artykułów
07.01.2021

Astrologowie, których warto znać

07.01.2021
Fot. Felicity Ingram / Trunk Archive

Nie potrafisz znaleźć swojej drogi? Nie możesz spotkać bratniej duszy? Czujesz, że najwyższy czas na zmianę pracy? Wygląda na to, że potrzebujesz astrologicznego wsparcia. Przygotowaliśmy więc listę najlepszych astrologów z Instagrama.

Didi Daze

Wenezuelczyk jako ośmiolatek trafił na książkę o Wodniku. Dziś ma 21 lat i ogromne grono fanów, którzy uwielbiają jego wiralowe posty.

Kesaine Walker

Interesowała się astrologią już jako nastolatka z Jamajki, ale nie podchodziła do tematu poważnie aż do momentu przeprowadzki do Nowego Jorku. Walker, która zajmuje się także bioenergoterapią, skupia się na identyfikacji aspektów planet wpływających na poszczególne osoby i ich czakry.

Marissa Malik

26-letnia DJ-ka, producentka muzyczna i astrolożka z Londynu dzieli się astrologicznymi spostrzeżeniami za pośrednictwem takich platform jak Gal-Dem czy Sanctuary World. – Trudno jest osobie queerowej, innej rasy niż biała, znaleźć własną drogę w świecie, a astrologia okazała się tym, czego zawsze potrzebowałam – mówi. Malik nie stroni od zabierania głosu w kwestiach politycznych.

Randon Rosenbohm

27-latka po raz pierwszy zetknęła się z astrologią na stronie internetowej z horoskopami The Times-Picayune w Nowym Orleanie, a następnie za pośrednictwem nieistniejącej już strony gURL.com, służącej do określenia kompatybilności między znakami zodiaku. Od tamtego czasu zakopała się w starożytnych tekstach. Obecnie mieszka w Berlinie i pisze horoskopy dla „Vice’a”. – Astrologia, tak jak wiara, jest tajemnicza. Nie udaję, że wiem, jak lub po co działa. Nie mam problemu z przyznaniem się do tego, że nie zawsze znam odpowiedzi na wszystkie pytania – mówi.

Sonia Ortiz

Zainspirowana pracą puertorykańskiego astrologa Waltera Mercado, 39-letnia Sonia Ortiz od zawsze interesowała się gwiazdami. – Lubię postrzegać astrologię jako ewoluujący plan, który ciągle się zmienia. Owszem, mamy swój znak słoneczny, księżycowy i wschodzący oraz domy, które im odpowiadają, ale to tylko czubek góry lodowej. Oprócz tego istnieją jeszcze aspekty i tranzyty, które są połączeniem planet oraz znaków i dają wynikające z kontekstu wskazówki ułatwiające podejmowanie decyzji – mówi.

Gary D’Andre

31-letni Gary D. McCrear pierwszy raz natknął się na astrologię, ponieważ potrzebował wsparcia. Jako czarnoskóremu, queerowemu mężczyźnie nie było mu łatwo wychowywać się w głęboko wierzącej rodzinie. – Pokonałem wewnętrzne demony i pozostałem tak stabilny, jak to tylko możliwe – mówi. Początkowo sam korzystając z astrologicznych porad, McCrear postanowił zacząć pomagać innym w znajdowaniu ich drogi.

Leona Moon

Profesjonalną przygodę z astrologią zaczęła od pozycji redaktorki lokalnej gazety w San Francisco, w której odpowiedzialna była za pisanie cotygodniowego horoskopu. – Zaczęłam uczyć się astrologii, zgłębiać wiedzę i od razu zostałam dostrzeżona. Zauważyłam, że poprzez astrologię potrafię pomagać sobie i innym – mówi. Moon chce pokazać astrologię od bardziej przystępnej strony – znana jest z tworzenia błyskotliwych memów i licznych nawiązań do popkultury.

Chani Nicholas

Mieszkająca w Los Angeles 45-letnia Chani Nicholas doświadczyła pierwszej astrologicznej konsultacji w wieku 12 lat w Kanadzie. – Nigdy wcześniej nie czułam, żeby ktoś mnie tak przejrzał. To doświadczenie mnie naznaczyło – mówi. Od tamtej pory przewodzi społeczności, w której znajdują się między innymi Lizzo czy Jane Fonda, poprzez horoskopy, transmisje na żywo, prywatne konsultacje i bestsellerową książkę „To jest Ci pisane. Jak zaakceptować sobie dzięki astrologii”.

Narayana Montúfar

Urodzona w Mexico City, 41-letnia Narayana Montúfar przeprowadziła się 14 lat temu do San Francisco, gdzie dostała posadę redaktorki Horoscope.com. Po zajęciach z astrologii, numerologii i energii psychicznej zaczęła prowadzić konsultacje astrologiczne dla klientów, co doprowadziło ją do stanowiska starszego astrologa i redaktora Astrology.com. Konsultacje Montúfar opiera na połączeniu różnych szkół astrologii, takich jak hellenistyczna, współczesna, wedyjska, majańska czy szamańska.

Albe Toribio

23-letni Albe Toribio pochodzi z rodziny okultystycznej. Jako niepełnosprawny, queerowy imigrant z Meksyku mieszkający w Nowym Jorku w astrologii odnalazł siebie. – Zawsze chętnie dzielę się historiami z życia przez pryzmat astrologii. Daję ludziom znać w kwestii pogody astrologicznej i pomagam im przejąć stery nad tym, co może się wydarzyć – mówi.

Renee Watt

Urodzona w Phoenix w Arizonie, 33-letnia Renee Watt astrologiczną podróż rozpoczęła cztery lata temu po powierzchownym zainteresowaniu różnymi formami czarów. Zmuszona do odbudowania życia po bolesnym rozwodzie i stoczonej walce z uzależnieniem, znalazła pasję w astrologii. Bolesne doświadczenia ukształtowały ją jako astrolożkę. Jak sama przyznaje, to, co wyróżnia każdego astrologa, to jego osobowość i światopogląd.

Lisa Stardust

Dorastając na Manhattanie, w rodzinie pochodzącej z długiej linii wyznawców kabały, 40-letnia Stardust od zawsze interesowała się okultyzmem. Zależy jej na tym, aby astrologia była przystępna dla każdego, więc często zachęca klientów do odczytywania swoich horoskopów i tranzytów. Stardust pisze też dowcipne horoskopy dla „Teen Vogue”. – Astrologia nie musi być skomplikowana. To narzędzie, które pozwala lepiej zrozumieć siebie i należy się bawić – mówi.

Aliza Kelly

 

31-letnia Kelly zaczęła profesjonalnie zajmować się astrologią siedem lat temu po stworzeniu autorskiej aplikacji randkowej Align, opierającej się na łączeniu w pary ludzi na zasadzie astrologicznej kompatybilności. Jak sama mówi, „astrologia jest narzędziem, które podlega ciągłym zmianom”. – Na tle wszechświata posiadamy jednak wystarczającą perspektywę, aby widzieć siebie w pełnej okazałości – mówi. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą książką „To jest Twoje przeznaczenie”, której premiera zaplanowana jest na jesień 2021.

 

Tish Weinstock
Proszę czekać..
Zamknij