Znaleziono 0 artykułów
08.05.2021

Najlepsze stylizacje Billie Eilish

08.05.2021
Billie Eilish (Fot. Emma McIntyre/Getty Images for LACMA)

20-letnia gwiazda okładki brytyjskiego „Vogue’a” wyznacza trendy w modzie. Zawsze jest sobą, nosi obszerne ubrania, kocha projekty domów mody Chanel, Gucci i Valentino. Najważniejsza zasada stylu Billie Eilish? Wszystko musi być idealnie dopasowane. 

1/10 Odblaskowy total look od Valentino, styczeń 2020

Na Spotify Best New Artist 2020 luźny look od Valentino był prawdziwym fashion statement.

2/10 Kryształowa siatka i świecące logo na Grammy, styczeń 2020

Jak zrobić wielkie wejście na najważniejszej muzycznej gali nagród? Dopasować wysadzaną kryształkami koszulę, manikiur z monogramem i maseczkę do koloru włosów. Świecący garnitur z logo przyciągnie uwagę każdego.

3/10 Blask Gucci, styczeń 2020

Eilish wykorzystała blichtr Grammy do zaprezentowania kilku stylizacji w ciągu jednego wieczoru. Odebrała nagrodę w koszuli Gucci, kurtce z krótkim rękawem i spodniach – każdy z elementów wysadzany był tysiącami drobnych kryształów.

4/10 Dres z monogramem na afterparty, styczeń 2020

Przed wykonaniem utworu „Yesterday” w hołdzie zespołowi The Beatles tweedowy komplet haute couture i pasujące do całości sportowe buty zapoczątkowały nową erę w historii kreacji na gale wręczenia nagród. 18-latka przywróciła do łask sportową elegancję.

5/10 Tweedowy komplet od Chanel na Oscarach, luty 2020

Przed wykonaniem utworu „Yesterday” w hołdzie zespołowi The Beatles tweedowy komplet haute couture i pasujące do całości sportowe buty zapoczątkowały nową erę w historii kreacji na gale wręczenia nagród. 18-latka przywróciła do łask sportową elegancję.

6/10 Operowe rękawiczki, luty 2020

Eilish po raz kolejny przełamała konwencję podczas Vanity Fair Oscar Party 2020, gdzie wieczorowe rękawiczki połączyła z monochromatycznym kompletem od Gucci. Przyjrzyjcie się uważnie, aby dostrzec zdobną biżuterię.

7/10 Welur na rozdaniu Brit Awards, luty 2020

Eilish reinterpretując klasykę brytyjskiego domu mody, pojawiła się na rozdaniu Brit Awards 2020 w total looku zaprojektowanym przez Riccardo Tisci dla Burberry. Stylizację dopełniły dopasowany do całości manikiur i złote dodatki.

8/10 Jaskrawa zieleń od Gucci, marzec 2020

W marcu 2020 Eilish zagrała w Miami pierwszy koncert w ramach światowej trasy koncertowej „Where Do We Go?”. Chociaż z powodu pandemii zaplanowane na sześć miesięcy tournée zostało przesunięte w czasie, wykonany na zamówienie dwuczęściowy kostium Gucci przeszedł do historii.

9/10 Piżamowy total look, październik 2020

Na rozdaniu Billboard Music Awards 2020 Eilish zaprezentowała zaprojektowany na zamówienie look od Alessandra Michelego. Dyrektor kreatywny Gucci odzwierciedlił nastroje czasu, gdy piżamy stały się nieodłączną częścią naszej garderoby.

10/10 Różowy komplet z żakardu, marzec 2021

W tej stylizacji artystka pojawiła się na 63. rozdaniu Grammy w Los Angeles. Zwróćcie uwagę na lekko rozszerzający się u dołu krój spodni Eilish. Na wyróżnienie zasługują także rękawiczki, które idealnie wpisują w trendy.

Julia Hobbs
Proszę czekać..
Zamknij