Znaleziono 0 artykułów
04.04.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 04-10.04.2022

04.04.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Najważniejsze wiosenne trendy, filmowe polecenia, nowe odcinki podcastów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przybliżamy sylwetki ukraińskiej projektantki i twórczyni marki Dzus, fotografki Sophie Harris-Taylor, która dokumentuje doświadczenie macierzyństwa, i Karli Welch, ulubionej stylistki gwiazd. 

Fot. Acielle / Style du Monde

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Strzelce otrzymają przeprosiny, na które już dawno straciły nadzieję, Wagom ktoś przyzna rację, a Koziorożce odniosą sukces. Sprawdź, co czeka cię w przyszłym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki silver influencerki Mette Sørrig Andersen. W czwartkowym Warto odwiedzić polecamy nowo otwarte Cudo serwujące najlepsze wegańskie sushi w Warszawie. Z kolei w piątek wybieramy najbardziej stylowe gwiazdy ostatnich dni.

Fot. Phil Oh

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia polecamy „WeCrashed”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij