Znaleziono 0 artykułów
08.08.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 08-14.08.2022

08.08.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Najważniejsze trendy lata, filmowe polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu sprawdzamy, dlaczego kultowe kolekcje Husseina Chalayana cieszą się zainteresowaniem nowego pokolenia projektantów, wybieramy vintage it-bags, które warto mieć, i zaglądamy za kulisy stylowego ślubu, na który panowie młodzi wybrali białe garnitury od Prady.

(Fot. Getty Images)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Panny zostaną organizatorami towarzyskich spotkań, Strzelce zdobędą uznanie ważnych dla nich osób, a Skorpiony odetną się od etatowych narzekaczy – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylizacjom Megan Fox w filmie „Zabójcze ciało”. W czwartek wybieramy pięć prostych przepisów na wakacyjne sałatki. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. materiały prasowe Sleeper)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „Diunę”. Natomiast w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij