Znaleziono 0 artykułów
12.09.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 12-18.09.2022

12.09.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Kulisy tygodni mody, filmowe polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. zaglądamy do szafy kolekcjonerki projektów Isseya Miyake’ego, sprawdzamy, co jest dziś priorytetem na światowych targach mody i rozmawiamy z modelką Danielle Slavik, która opowiedziała nam o pracy z Cristóbalem Balenciagą.

Fot. Hunter Abrams

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Byki spojrzą okiem Marie Kondo na zawartość swojej szafy, Raki zdobędą dodatkową gotówkę, którą wydadzą na przyjemności, a Bliźnięta podejmą współpracę z ważną osobą – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek zaglądamy do szafy stylowej Benulus. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepisy prosto z pałacu księżnej Walii. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. materiały praowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „You’re the Worst”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij