Znaleziono 0 artykułów
12.10.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 12-18.10.2020

12.10.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Wywiady z osobowościami świata mody i sztuki, polecenia filmowe, konkursy z nagrodami i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień, więc jak co poniedziałek w aplikacji czeka już na was horoskop na najbliższe dni. Lew wpadnie na odważny pomysł, Waga nabierze dystansu, a Strzelec poczuje przypływ optymizmu. Na wszystkich wpłynie piątkowy nów.

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przeczytacie wywiad ze Stellą McCartney o przyszłości naszej planety, i rozmowę z Lucie i Luke’iem Meierami, dyrektorami kreatywnymi Jil Sander. 

(Fot. materiały prasowe Stella McCartney)

Koniecznie zajrzyjcie do zakładki lookbook. W tym tygodniu znajdziecie tam najnowsze kolekcje, takich marek jak NALU i Affair wraz ze specjalnymi kodami rabatowymi.

Nie zapomnijcie o nowych odsłonach stałych cykli. W poniedziałkowej Szafie vintage zaglądamy do garderoby influencerki Agaty Deckowskiej.

W środę przygotowaliśmy dla was wyjątkowy konkurs – do wygrania „Burzliwe czasy”, najnowsza książka Mario Vargasa Llosy, laureata literackiej Nagrody Nobla. Fragment możecie przeczytać pod linkiem.

W ramach czwartkowego cyklu Warto odwiedzić, zajrzymy do Umi Ramen w Gdyni. Z kolei w nowej odsłonie Sztuki ery Instagrama o pracy, inspiracjach i mediach społecznościowych rozmawiamy z artystką i ilustratorką Anną Rudak

(Fot. Olga Urbanek)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę przygotowaliśmy dla was fragment książki Wojciecha Manna „Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską”. W pierwszej takiej rozmowie od odejścia z radiowej Trójki dziennikarz daje się poznać z nieznanej dotąd strony. Z kolei w niedzielę w ramach cyklu Film tygodnia powrócimy do „Grand Budapest Hotel”. Bajkowa komedia Wesa Andersona to idealna propozycja na długie, jesienne wieczory.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij