Znaleziono 0 artykułów
14.11.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 14-20.11.2022

14.11.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Nowe pokolenie projektantów, najważniejsze trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu, m.in. sprawdzamy, czy rebranding uratuje Victoria’s Secret, zaglądamy za kulisy stylowego ślubu we Florencji, a z Yotamem Ottolenghim rozmawiamy o jego nowej książce.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższy tydzień. Dla Raków to najlepszy czas na poszukiwanie kreatywnego hobby, dla Ryb na podejmowanie ważnych decyzji, a dla Skorpionów na miłość – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trend Alert sprawdzamy, jak w tym sezonie nosić motocyklowe kurtki. W czwartek dzielimy się przepisem na truflową pizzę prosto ze słonecznych Włoch. Z kolei w piątek wybieramy najlepsze stylizacje mijającego tygodnia.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy program „Selena + Szefowie kuchni”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij