Znaleziono 0 artykułów
15.08.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 15-21.08.2022

15.08.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Nowe marki, które warto znać, kulisy stylowych ślubów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przybliżamy markę Isy Boulder, której dzianinowe kreacje podbijają Instagram, zaglądamy za kulisy ślubnych przygotowań z udziałem samej Vivienne Westwood oraz wybieramy najciekawsze perełki designu według architektki Oli Jachymiak.

(Fot. Acielle/Style du Monde)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Po długim weekendzie wiele osób zapragnie rzucić się w wir pracy, a w kolejne wolne dni znów zakosztować odpoczynku. Lwy poczują się królami lata, Raki odnowią przyjaźnie sprzed lat, Strzelce zajmą pozycję lidera – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki redaktorki Vogue.pl Agnieszki Zygmunt. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania są podwójne zaproszenia na pokaz filmu „Diana. The Princess”. W czwartek wybraliśmy przepisy (nie tylko) dla fanów animacji Studia Ghibli. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

(Fot. Małgorzata Minta)

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Ród smoka”. Natomiast w niedzielę podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij