Znaleziono 0 artykułów
16.05.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 16-22.05.2022

16.05.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Nowe marki, które warto znać, dizajnerskie trendy sezonu i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu polecamy australijskie marki beaut i rozmawiamy z Aną Corrigan, projektantką najbardziej instagramowych lamp. 

Fot. Phil Oh

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta powinny wykazać się czujnością, Ryby zapomnieć o dawnych krzywdach, a Lwy ułożyć swoje sprawy zawodowe na nowo – zobacz, co czeka cię w tym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki Anne Johannsen. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest książka „Peggy Guggenheim. Życie uzależnione od sztuki”. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia oglądamy „Rozmowy z przyjaciółmi”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij