Znaleziono 0 artykułów
18.04.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 18-24.04.2022

18.04.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Marki, które warto znać, wywiady z artystami, sekrety urody i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. Tylko w tym tygodniu rozmawiamy z kompozytorem Krisem Bowersem, autorem klimatycznej ścieżki dźwiękowej do „Bridgertonów”, poznajemy tajniki świata win naturalnych i zaglądamy za kulisy bajkowego ślubu na środku oceanu.

Fot. Acielle / Style du Monde

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Wodniki czeka tydzień pełen towarzyskich wydarzeń, Skorpiony opłacalne zadanie, które wykracza poza standardowe obowiązki, a Raki małe przyjemności – sprawdź, co zapisały dla ciebie gwiazdy.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek zaglądamy do kosmetyczki Anny Winck. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepis na idealną lasagnę. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. Hunter Abrams

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Serialu tygodnia polecamy „Randkę z gwiazdą”. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij