Znaleziono 0 artykułów
21.09.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 21-27.09.2020

21.09.2020
(Kolaż Agata Wojtczak)

Wyjątkowe wywiady, konkursy z nagrodami i sprawdzone przepisy. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Rozpoczynamy nowy tydzień. Jak co poniedziałek w aplikacji znajdziecie horoskop na nadchodzące dni. Bliźnięta muszą uważać na internetowych flirciarzy, Lew spotka niezwykłych ludzi, a na Strzelce czekają atrakcje. Przeczytajcie, co czeka was w tym tygodniu.

Angela Davis (Fot. Rex Features)

Wybraliśmy też dla was najciekawsze teksty z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu dowiecie się, w jaki sposób różne fryzury stały się formą protestu, przeczytacie wywiad z Coco Capitan, ulubioną artystką domu mody Gucci, oraz dowiecie się, jak Victoria Beckham, Serena Williams i inne sławne matki zmieniły podejście do piękna po narodzinach dzieci.

Nie zapomnijcie o nowych odsłonach stałych rubryk. W poniedziałkowych Ikonach z ekranu powracamy do stylu Marissy Cooper z serialu „Życie na fali”. We wtorkowych Sekretach urody zaglądamy do kosmetyczki piosenkarki i aktywistki Ofelii. Jak co czwartek w aplikacji będą czekały na was sprawdzone przepisy. Tym razem jesienny klasyk, czyli ciasto marchewkowe. W piątek przeczytacie fragment książki „Jak przyciągać dobre rzeczy”, w której autorka Marian Rojas Estape z pomocą ekspertów radzi, jak uporządkować codzienne życie.

Ofelia (Fot. Archiwum własne)

Choć wakacje dobiegają końca, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć już myśleć o kolejnych wyjazdach. Z tego powodu w sobotę blogerka Travelicious podzieli się z nami sprawdzonymi miejscami na greckim Mykonos. W niedzielnym Serialu tygodnia powrócimy do „Doktora House’a”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij