Znaleziono 0 artykułów
22.02.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 22-28.02.2021

22.02.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wiosenne trendy, najlepsze filmy, wyjątkowe rozmowy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec rozweseli innych, Wodnik porządnie posprząta, Waga będzie szukać balansu między pracą a życiem towarzyskim. Sprawdźcie, co was czeka w tygodniu, który zwieńczy pełnia Księżyca.

Prabal Gurung / Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu rozmawiamy z Rosamund Pike o jej roli w filmie „O wszystko zadbam”, sprawdzamy, jak wino wpływa na naszą skórę i przedstawiamy ulubioną markę Katie Holmes.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorek polecamy „Intermission”, stworzoną przez zespół festiwalu Unsound i zaprzyjaźnionych artystów. We wtorek przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania zaproszenie na wirtualny seans filmu „Gniazdo” z Judem Lawem w roli głównej. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić przenosimy się do Wrocławia, gdzie zaglądamy do miejskiej dżungli, Rośliny. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z reżyserem Arkiem Nowakowskim.

Aera wiosna-lato 2021 / Fot. Jean Claude Dhien

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment książki „Biografia Alice B. Toklas”, która zapewniła Gertrude Stein miejsce w panteonie najważniejszych autorek współczesnej literatury. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia „Odwet”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij