Znaleziono 0 artykułów
25.07.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 25-31.07.2022

25.07.2022
(Kolaż: Agata Wojtczak)

Luksusowe kierunki na wakacje, wiralowe trendy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy do Château Voltaire w Paryżu, rozmawiamy z projektantką neutralnych płciowo gorsetów, a ekspertów pytamy, czy następnym etapem sekspozytywności będzie zupełna abstynencja.

(Fot. materiały prasowe)

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Koziorożce pokażą się jako niezastąpione w pracy, Wodniki zrobią w końcu porządek w finansach, a Barany podejmą odważne decyzje w kwesti miłości – zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorek zaglądamy do szafy redaktorki Vogue.pl i prowadzącej podcastu „(Un)dressed”, Michaliny Murawskiej. W czwartek Dominika Targosz dzieli się z nami sprawdzonymi przepisami na bazie sezonowych produktów. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Podpis

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy „The Square”. Natomiast w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij