Znaleziono 0 artykułów
25.04.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 25.04-01.05.2022

25.04.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Modowe podróże w czasie, ikony stylu, filmowe polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu podpowiadamy, jak uzyskać „glazed skin”, najgorętszy urodowy trend tej wiosny, powracamy do lat 70. z naszym Vademecum mody oraz zaglądamy za kulisy ślubu inspirowanego ponadczasowym stylem Audrey Hepburn.

Fot. Getty Images

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Bliźnięta czeka tydzień doskonałych pomysłów, dla Skorpionów nadejdzie czas na awans, a Wodniki powinny pomedytować i poszukać wewnętrznej równowagi – sprawdź, co zapisały dla ciebie gwiazdy.

Nie zapomnijcie sprawdzić również nowych odsłon naszych stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, czym jest „dopamine dressing”. W środę przygotowaliśmy dla was fragment książki „Merci, monsieur Dior”, nowej powieści Agnès Gabriel o powstaniu modowego imperium. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. materiały prasowe Studio McKinley

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia oglądamy muzyczny dokument Todda Haynesa o Velvet Underground. W niedzielę zaś wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij