Znaleziono 0 artykułów
28.03.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 28.03-03.04.2022

28.03.2022
Kolaż: Agata Wojtczak

Relacje z rozdania Oscarów, stylowe porady, nowe odcinki podcastów i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy za kulisy wesela aktorki Billie Lourd, wybieramy najgorętsze trendy sezonu i sprawdzamy, na czym polega fenomen butów na platformie.

Fot. Acielle / Style Du Monde

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Raki ruszą na pomoc potrzebującym, Skorpiony chwycą za pędzel, by odreagować stresy, a Wodniki znajdą ukojenie w ramionach ukochanej osoby. Sprawdź, co czeka cię w przyszłym tygodniu.

Wraz z nadejściem wiosny startujemy z nowymi cyklami. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak współczesna moda inspiruje się stylem Marii Antoniny. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania zaproszenia na pokaz filmu „Hilma af Klint. Pionierka abstrakcji”. Z kolei w piątek wybieramy najlepiej ubrane gwiazdy ostatnich dni.

Fot. Phil Oh

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotnim Filmie tygodnia polecamy „Ojciec”, który 3 kwietnia trafi na platformę HBO Max. Z kolei w niedzielę wybieramy najważniejsze wydarzenia ze świata mody i popkultury mijającego tygodnia.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij